Yazı Detayı
11 Mayıs 2018 - Cuma 19:46
 
Umutsuzluğa Yolculuk
Gökçen EMİRZEOĞLU
 
 

2010-2011 Yılından sonra her sezon yeni yapılanma,yeni hoca diye diye gözümüzün önünde eriyen bir TRABZONSPOR var. 3 Temmuz süreci   gözle görünür şekilde ne Trabzonspor’u ne taraftarlarımızı mutlu etmedi.

                      Her yıl yeni transferler, her yıl yeni hoca oturmayan takım sistemi, kötü skorlar giden hocalar gelen gideni aratan hocalar uyutulan biz taraftarlar derken 5. liğe zar zor oturan bir takım var.

                       Kadroya bireysel olarak bakıyorsun Buraklar, Okaylar, Sosalar genç yetenek Yusuflar Abdulkadirler yıldız futbolcular görüyorsun ama maç öncesi oyun sistemiyle bu takım kazanır diyemiyorsun.

                        Parası ödenmemiş yabancı futbolcular var diyorsunuz o ki ödeyemiyeceksiniz yapmayın bu transferleri. Alt yapıda sadece arma sevgisi için çırpınan futbol oynayacak o kadar futbolcu var ki siz yöneticiler görmezden geliyorsunuz.

                         Son 5-6 haftadır kalan maçları kazanıp ligi en iyi yerde bitireceğiz  diye  diye son 2 haftaya geldik ve ortada ne futbol var, ne futbolcu var ve ne skor var. Her maç kaybedilen puanlara üzülen taraftar varken inanın gülümseyen futbolcu görmek istemiyorum..

                         Bu sezon sonu da birçok futbolcu gider, teknik direktör gider, yeni yapılanmaya gireriz. Şampiyonluk yine hayal olur.  Evet karamsarım ve umutsuzum taraftar olarak bir tünele girmişiz ışığı göremiyorum.

 
Etiketler: Umutsuzluğa, Yolculuk,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
Haber Yazılımı