Yazı Detayı
15 Temmuz 2020 - Çarşamba 13:56
 
Aramızda, sır!
Selin SİNTAÇ
 
 

Hepimiz hayatımızın illaki bir döneminde mutlaka kocaman bir dolabın hatta bazılarımız odanın önüne geçip “giyecek hiçbir şeyim yok” diye annemize, ailemize, eşimize dert yanmışızdır değil mi? Aslında bu giyecek bir şeyimiz olmadığından değildir kombin yetimizin o saniyede bizi terketmesinden kaynaklanır. Böyle zamanlarda size bir tavsiyem var, derin bir nefes alın ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarın, unutmayın satın aldığınız her ürün sadece o amaca hizmet etmiyor.

Nasıl mı? Örneğin bir gece elbisesi sadece gece için midir? Çoğunuzun “yok artık gece elbisesi tabikide sadece gece giyilir” dediğini duyar gibiyim. Aslında benim sırrımda tam olarak bu, size dayatılmış sınırlardan çıkmak ve değişik parçaları birleştirerek bir gece elbisesini bile yeniden kombinleyip günün her saatine uydurdurabilmek.

Üstü straplez, payetli ve altı tüylü elbisenin üzerine basic bir tshirt giyip sırtını arkadan istediğim boyda lastik tokayla tutturup içine kıvırdım. Altına düz ayakkabı giyebilseydim daha da spor tarzda bir görüntü elde edebilirdim fakat bilen bilir ki “topuklu ayakkabım olmadan asla” diyenlerdenim.

Etek tüylerinin renginde çorap çizme tercih edip bejle vizon rengini tamamlamak için elime yakın tonlarda gözü yormayacak çanta tercih ettim. Bu kadar vizon ve bej rengini dengeleyecek beyaz tshirt le kombini bitirdim. Takı tonlarında sarı altın ve derileri kullanarak hem daha sportif bir hava vermek, hemde genel renk ahengini oluşturmak istedim. Bayanlar bu aramızda bir sır unutmayın kalıplardan sıyrılın ve kendi stilinizi, içinde giyecek bulamadığınız gardrobunuzda yakalayın.

 

 

 
Etiketler: Aramızda,, sır!,
Yorumlar
Haber Yazılımı