Haber
14 Ekim 2019 - Pazartesi 16:46
 
Zorluoğlu Baro'da
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu göreve başladığı dönem kendisine ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştiren Trabzon Baro Başkanı Sibel Suiçmez ve baro yönetimine iade-i ziyaret gerçekleştirdi.
TRABZON Haberi
Zorluoğlu Baro'da

Ziyarette yaptığı değerlendirmede Trabzon’un daha da gelişmesi için tüm kesimlerle yakın bir diyalog içerisinde çalışacaklarını belirten Başkan Zorluoğlu, belediyenin kentte yürüttüğü proje ve çalışmalar hakkında bilgi verdiği baro yönetimine, şehirdeki tüm STK'larla, tüm toplumsal kesimlerle birlik ve beraberlik içerisinde meselelerin çözümü için azami gayret göstereceklerini bildirdi.

 

 

Trabzon Baro Başkanı Avukat Sibel Suiçmez ise, Başkan Zorluoğlu’na ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarı diledi.

 

 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zoruluoğlu’nun baro ziyaretinde, Trabzon Barosu Genel Sekreteri Duygu Keleş Aydın, Sayman Hatice Bekar Uzun, Yönetim Kurulu Üyesi Turgay Alemdar, eski baro başkanı Veysel Malkoç, avukatlar; Özer Atalay, Mustafa Ustaömeroğlu, Nurettin Aydın ve Ömer Faruk Altıntaş da hazır bulundu.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Zorluoğlu, Baro'da,
Yorumlar
Haber Yazılımı