Haber
14 Mayıs 2021 - Cuma 21:45
 
Visca için resmi görüşme yapıldı
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Edin Visca için bir araya geldi…
TRABZONSPOR Haberi
Visca için resmi görüşme yapıldı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Edin Visca için bir araya geldi… Boşnak oyuncu için resmi anlamda ilk görüşme yapıldı. İki taraf talep ve isteklerini masaya koydu. Gümüşdağ, Visca’ya verdiği, “ligde kalalım istediğin yere git” sözü olduğunu Ağaoğlu’na hatırlattı. Ancak bunun, “Visca’yı Trabzonspor bedava vereceğiz” anlamında algılanmamasını istedi. Boşnak oyuncuyu Fenerbahçe ve Galatasaray’ın da istediğini hatırlattı. Ancak Visca’nın talebiyle önceliğin Trabzonspor’da olduğunu söyledi.

Ağaoğlu da, Avcı’nın Visca’yı çok istediğini bu yüzden kendisi için ellerinden gelen fedakarlığı göstereceklerini söyledi. Başakşehir’i memnun edecek bir teklif hazırladıklarının altını çizdi. Gümüşdağ ilk etapta Visca’nın satış fiyatının 5 milyon euro olduğunu söyledi. Ağaoğlu 2 milyon Euro’dan fazla veremeyeceklerini söyledi. Çünkü Visca’yı yaşı nedeniyle satma ihtimalleri olmadığını söyledi. Ancak şampiyon olmaları durumunda 1 milyon euro’luk bir de bonus koyacaklarını iletti. Ağaoğlu Visca için takasa da hazır olduklarını söyledi. Teklifleri dinlemeye hazır olduklarının altını çizdi.

Gümüşdağ ise “takasta Uğurcan’ı istesek vermezsiniz herhalde” diye espri yaptı. Ancak takas konusunda Aykut Kocaman’ın aklındaki ismin Caleb Ekuban olduğunu söyledi. Ağaoğlu bunu, Avcı’ya sorması gerektiğini söyledi. İkili gelecek ligin bitiminden sonra bir araya gelme konusunda anlaştı.

Kaynak: Fotospor

Kaynak: Editör:
Etiketler: Visca, için, resmi, görüşme, yapıldı,
cepheart
Yorumlar
Haber Yazılımı