Haber
04 Ekim 2018 - Perşembe 21:11
 
Trabzonspor onlara savaş açtı
Trabzonspor Resmi sitesinden lisanssız ürünlerle alakalı kapsamlı bir micadele başlatıldığını açıkladı.İşte o açıklamalar
TRABZONSPOR Haberi
Trabzonspor onlara savaş açtı

Kulübümüzün tescilli markalarından biri olan TS Club ürünlerinin imitasyonlarına yönelik kapsamlı bir mücadele başlatılmıştır.

TS Club’lardan sorumlu yönetim kurulu üyemiz Yalçın Orhan, ‘’Taraftarımızın kulübümüze destek olmak için satın aldığı lisanslı ürünlerin sahtelerini üreten ve satanlara yönelik kapsamlı bir mücadele başlattık. Bunun için yeni bir hukuk ofisiyle anlaşma sağladık. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında çok ciddi bir şekilde sürdürülecek mücadelemizde her türlü yasal hakkımızı kullanacağız. Bu konuda taraftarımızdan da destek bekliyoruz. Lisanssız ürünleri satanları kulübümüzün Halkla İlişkiler Birimi’ne bildirmelerini özellikle rica ediyoruz” dedi.

Orhan, son zamanlarda taraftarlarımızı arayarak forma ve atkı satmak isteyenlere de itibar edilmemesi gerektiğinin altını çizerek şunları söyledi: “Trabzonspor Dergisi, Yavru Fırtına ve TS Club’a ait çağrı merkezlerinin dışında herhangi bir telefon numaramız yoktur. Bu telefon numaralarımız da 0 (212) 981 1967 ve 0 (850) 532 1967’dir. Bunun dışında arayanlara kesinlikle itibar edilmesin. Ayrıca son günlerde taraftarlarımızın işyerlerine veya evlerine giderek forma satmaya çalışanların olduğunu da öğrendik. Kesinlikle böyle bir çalışmamız yoktur. Kulübümüz avukatları bu sahtekarlarla ilgili suç duyurularında bulunmuştur.”

Lisanslı olmayan ürünlerin ihbar edileceği telefon numaralarımız:

Kaynak: Editör:
Etiketler: Trabzonspor, onlara, savaş, açtı,
Yorumlar
Haber Yazılımı