Haber
05 Ocak 2021 - Salı 20:24
 
Trabzonspor ilk bombayı patlattı
Trabzonspor ara transfer döneminde ilk transfer bildirimini yaptı.Büyük takımların peşinde olduğu yıldız isim için KAP geldi
TRABZONSPOR Haberi
Trabzonspor ilk bombayı patlattı

Trabzonspor ara transfer döneminde ilk transfer bildirimini yaptı.Büyük takımların peşinde olduğu yıldız isim için KAP geldi.Kamu Aydınlatma Platformuna gönderilen açıklamada Gençlerbirliği takımının oyuncusu Berat ile anlaşıldığı bildirildi.İşte o açıklama:

Profesyonel futbolcu Berat Ayberk Özdemir ile 4,5 yıllık anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre oyuncuya; 2020/21 futbol sezonu için 2.500.000.-TL garanti ücret, 2021/22 futbol sezonu için 5.000.000.-TL garanti ücret ödenecektir. 2022/23 ve sonraki sezonlar için oyuncuya, bir önceki sezon aldığı garanti ücrete (TÜFE+ÜFE)/2 oranında artış yapılarak ödenecektir. Menajerlik hizmet bedeli olarak, futbolcuya ödenecek yıllık garanti ücretin 5'i ödenecektir. Kamuoyuna duyurulur. Saygılarımızla.

Ayrıca Berat için Gençlerbirliği'ne verilecek olan ücret te açıklandı.İşte o açıklama:

Profesyonel futbolcu Berat Ayberk Özdemir'in kulübümüze transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre; Gençlerbirliği Spor Kulübü'ne sözleşme fesih bedeli olarak, 2.500.000.-EUR ödenecektir. Ayrıca, Gençlerbirliği Spor Kulübü'ne; Futbolcunun bir başka kulübe transfer olması durumunda elde edilen transfer bedelinin, Gençlerbirliği Spor Kulübü'ne ödenecek tutardan sonra kalan kısmın 20'si ödenecektir. Kamuoyuna duyurulur. Saygılarımızla.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Trabzonspor, ilk, bombayı, patlattı,
Yorumlar
Haber Yazılımı