Haber
28 Kasım 2018 - Çarşamba 22:07
 
Trabzonspor'dan Torul Ziyareti
Yöneticiler, teknik heyet ve futbolcular bugün Torul’da düzenlenen çeşitli etkinliklere katıldılar.
TRABZONSPOR Haberi
Trabzonspor'dan Torul Ziyareti

Yöneticiler, teknik heyet ve futbolcular bugün Torul’da düzenlenen çeşitli etkinliklere katıldılar.

Etkinliklere, Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Zafer Göktaş, Kemal Ertürk, Onur Sağır, Lokman Sadıklar, Tuncay Uzunal ve Dursun Ali Sakarya, Yönetim Danışmanı Ali Kemal Denizci, Teknik Direktör Ünal Karaman, futbolcular Batuhan, Nwakaeme, Amiri ve Toure, Torul Kaymakamı Hasan Hüseyin Alpaslan, Torul Belediye Başkanı Nidai Köroğlu, Torul Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Veysel Küçüköner, Trabzonspor eski Disiplin Kurulu Başkanı Rüştü Araz ve çok sayıda Trabzonspor taraftarı katıldı.

Trabzonspor anıtının açılışı yapıldı

Heyet ilk olarak Torul’da yapılan Trabzonspor anıtının açılışı gerçekleştirdi.

Açılışta konuşan Torul Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Veysel Küçüköner, şunları söyledi: “Bugün burada çok anlamlı bir günü yaşıyoruz. Sözün bittiği yerdeyiz. Çünkü Trabzonspor burada. Böyle değerli bir anıtın açılışına iştirak ettikleri için kendilerine teşekkür ediyorum.”

Torul Kaymakamı Hasan Hüseyin Alpaslan ise yönetim, teknik heyet ve futbolcularımızı Torul’da ağırlamaktan büyük mutluluk ve onur duyduklarını vurguladı.

Teknik Direktör Ünal Karaman da Trabzonspor sevdalılarıyla Torul’da bir araya gelmekten büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, “Taraftarlarımıza ulaşabilmek, yakın olabilmek en büyük arzularımızdan. Torul’da gördüğümüz ilgi, alaka ve Trabzonspor sevgisi bizleri son derece mutlu etti. Sizleri çok seviyoruz. İnşallah camia olarak kenetlenerek güzel günler göreceğiz” dedi.

Heyet öğrencilerle bir araya geldi

Heyet açılış sonrası Atatürk Ortaokulu’nu ziyaret etti. Öğrencilerin büyük ilgiyle karşıladığı oyuncular burada bol bol imza dağıtıp, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu ziyaret sonrası Kaymakamı Hasan Hüseyin Alpaslan ve Dernek Başkanı Veysel Küçüköner’e imzalı Trabzonspor forması hediye edildi.

Heyet son olarak, Torul ilçesinde 240 metre ile Türkiye'nin en yüksek cam seyir terasları arasında yer alan Torul Cam Seyir Terasını ziyaret ettikten sonra Trabzon’a döndü.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Trabzonspor'dan, Torul, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı