Haber
19 Haziran 2019 - Çarşamba 15:04
 
Trabzonspor'dan iki imza birden
Kadrosunu genç isimlerle takviye eden Trabzonspor iki genç isimi daha renklerine bağladı
TRABZONSPOR Haberi
Trabzonspor'dan iki imza birden

Kadrosunu genç isimlerle takviye eden Trabzonspor iki genç isimi daha renklerine bağladı

eni transferlerimiz Atakan Gündüz ve Salih Kavrazlı için bugün imza töreni düzenlendi.

Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Ertürk’ün katılımıyla Futbol Koordinasyon Merkezi’nde düzenlenen imza töreninde her iki oyuncu da üçer yıllık sözleşmeye imza attı.

Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu, törende yaptığı konuşmada, geleceğe yönelik çok önemli iki ismin transfer edildiğini belirterek, “Kulübümüzün gençlik politikası doğrultusunda Atakan ve Salih’i kadromuza kattık. Genç yaşta olmalarına rağmen kalitelerini ortaya koyan her iki oyuncuya da güvenimiz sonsuz. Çok uzun yıllar kulübümüze ve Türk futboluna başarılı bir şekilde hizmet edeceklerine eminiz. Genç kardeşlerime başarılar diliyorum” dedi.

18 yaşındaki savunma oyuncusu Atakan Gündüz Trabzonspor’a transferinden dolayı çok mutlu olduğunu vurgulayarak, “Trabzonspor’da olduğum için gurur duyuyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

2002 doğumlu hücum oyuncusu Salih Kavrazlı ise Trabzonspor'a uzun yıllar hizmet etmek istediğini belirterek, “Trabzonspor’a transfer olarak büyük bir iş başardığımı düşünüyorum. Umarım bana güvenenleri mahcup etmem” diye konuştu.

Kaynak: (G61) - Güncel61 Editör: Güncel61 Trabzon Haber
Etiketler: Trabzonspor'dan, iki, imza, birden,
Yorumlar
Haber Yazılımı