Haber
03 Kasım 2018 - Cumartesi 12:31
 
Trabzonspor'a Yeni Gökdeniz
Fırtına'da hedef; altyapıdan gelecek oyunculara ilaveten, Türkiye ya da Avrupa'dan yetenekli ve fiyatı uygun gençleri bulmak ve transfer etmek.
TRABZONSPOR Haberi
Trabzonspor'a Yeni Gökdeniz

Fırtına'da hedef; altyapıdan gelecek oyunculara ilaveten, Türkiye ya da Avrupa'dan yetenekli ve fiyatı uygun gençleri bulmak ve transfer etmek. Scout ekibinin dikkatini çeken isimlerden biri Bursaspor'un bu sezon başında vitrine çıkardığı Burak Kapacak. Samet Aybaba, Burak'ı önce sağ bek oynattı ancak daha sonra sağ öne aldı. Her iki ayağını da iyi kullanan Burak, isabetli ortalarıyla dikkat çekiyor.

Burak'ın bu yükselen formu onu 18 yaşında olmasına karşın U21 Milli Takımı'na taşıdı. Yönetime sunulan raporda, "Müthiş yetenek. Transfer edilirse uzun yıllar formamızı giyebilir" denildi. Genç oyuncu stil olarak taraftarların unutamadığı Gökdeniz Karadeniz'i anımsatıyor. Kolay adam geçen, ayaklarını iyi kullanan, isabetli ortalar yapan ve aniden hızlanan Burak, bu özellikleriyle Gökdeniz'in kopyası. 

1.80 boyunda olan Burak, Bursa ile toplam 8 maça çıktı. Yönetim 2021 yılına kadar sözleşmesi bulunan Burak için Bursaspor'un kapısını çalacak..

Kaynak: Editör:
Etiketler: Trabzonspor'a, Yeni, Gökdeniz,
Yorumlar
Haber Yazılımı