Haber
11 Şubat 2019 - Pazartesi 15:37
 
Trabzonspor'a karşı Art Niyet Var
Radyospor’da yayınlanan Gün Ortası programında Emrah Karalinç’in sorularını yanıtlayan Nevzat Şakar’ın açıklamaları şu şekilde;
TRABZONSPOR Haberi
Trabzonspor'a karşı Art Niyet Var

Trabzonspor Kulübü Eski Yöneticilerinden Nevzat Şakar, Galatasaray ile Trabzonspor arasında oynanan ve sarı-kırmızılıların 3-1 kazandığı maçla ilgili flaş açıklamalar yaptı. Hakem Ümit Öztürk’ün maçı katlettiğini savunan Şakar, “Trabzonspor inanılmaz bir şekilde katledildi. Bu hakem bir de FIFA kokartı takıyor” diye konuştu.

Trabzonspor gerçekten iyi bir mücadele ortaya koydu. Onurlu bir mücadele ortaya koyduğunu düşünüyorum. Ama hakemleri geçemedi. Trabzonspor inanılmaz bir şekilde katledildi. Bir emek veriliyor. Bunun karşılığı bu olmamalıydı. Hakem çok kötü bir maç yönetti. Bir de FIFA kartı takıyor. VAR’a gidip seyrettiği halde doğru karar veremedi. Üzgünüm.

Trabzonspor’a karşı bir art niyet olduğuna inanıyorum. Başakşehir ve Galatasaray maçı bu art niyetin bir göstergesi. Bu yenilgi Trabzonspor’u mücadele açısından etkilemez. Trabzonspor zaten sıkıntılı bir dönem geçiriyor. Hem kadro hem de ekonomik problemler yaşıyor. Transfer tahtası kapalı. Trabzonspor onurlu mücadelesine devam edecektir. Trabzonspor Avrupa kupalarına katılabilirse iyi iş yapmış olur.

Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun maç sonrası yaptığı açıklamalarına katılıyorum. Gayet kibar bir şekilde, en hafif şekilde eleştiride bulundu.

Trabzonspor’un geleceği, 1970’li yıllardaki kadroya benziyor. Sonraki sezon kadroya katılacak isimlerle şampiyonluk hesapları yapabilir. Ama bu genç kadrodaki yıldız olarak sayılacak isimlerin korunması lazım.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Trabzonspor'a, karşı, Art, Niyet, Var,
Yorumlar
Haber Yazılımı