Haber
22 Mayıs 2019 - Çarşamba 15:13
 
Trabzon'da su kesintisi
Ortahisar ilçesi Kutlugün Mahallesi mevkisinde ana isale hattı güzergâhında meydana gelen heyelan nedeniyle oluşan büyük çaptaki arızanın giderilmesi için deplase çalışması yapılacağı açıklandı
TRABZON Haberi
Trabzon'da su kesintisi

Ortahisar ilçesi Kutlugün Mahallesi mevkisinde ana isale hattı güzergâhında meydana gelen heyelan nedeniyle oluşan büyük çaptaki arızanın giderilmesi için deplase çalışması yapılacağı açıklandı.

TİSKİ'den yapılan açıklamada söz konusu çalışma 25.05.2019 Cumartesi gecesi 01.00 itibarıyla başlayacak olup 48 saat sürecek zorunlu su kesintisi yapılacağı bildirildi.


TİSKİ'den yapılan açıklamada Kesinti süresince zorunlu ihtiyaçlar için hemşerilerimiz tarafından tedbir alınması, su tüketimine özen gösterilmesi ve tasarruflu davranılmasını istirham eder, şimdiden yaşatmış olduğumuz problemden dolayı tüm vatandaşlarımızdan özür dileriz. Kesinti süresince 185 numaralı TİSKİ İhbar Hattını arayan vatandaşlarımıza ve site depolarına tankerle içme suyu verilecektir.ifadelerine yer verildi.İşte kesintinin yapılacağı mahalleler ve zamanlaması:

Kaynak: (G61) - Güncel61 Editör: Güncel61 Trabzon Haber
Etiketler: Trabzon'da, su, kesintisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı