Haber
06 Eylül 2018 - Perşembe 16:55
 
Trabzon'da bankamatik fareleri yakalandı
Emniyet Müdürlüğü ; 05.09.2018 günü Erdoğdu Mahallesinde bulunan bir Bankamatiğe kart kopyalamak için aparat yerleştirildiği tespit edilmiş, kamera kayıtlarının incelenmesi sonucu eşkalleri tespit edilen şahıslardan ; Cezaevi firarisi ve toplamda 6 yıl kesinleşmiş cezası bulunan, ayrıca 14 farklı suçtan aranan M.T. isimli şahıs ve T.A. isimli şahıs yakalanarak gözaltına alındı.
TRABZON Haberi
Trabzon'da bankamatik fareleri yakalandı

Emniyet Müdürlüğü  ; 05.09.2018 günü Erdoğdu Mahallesinde bulunan bir Bankamatiğe kart kopyalamak için aparat yerleştirildiği tespit edilmiş, kamera kayıtlarının incelenmesi sonucu eşkalleri tespit edilen şahıslardan ;   Cezaevi firarisi ve toplamda 6 yıl kesinleşmiş cezası bulunan, ayrıca 14 farklı suçtan aranan M.T. isimli şahıs ve T.A. isimli şahıs yakalanarak gözaltına alındı.

Emniyet Müdürlüğü'nden konu ile ilgili yapılan açıklamada Şahısların üst aramasında 1adet zımpara, 1 adet yapıştırıcı, 1adet çift taraflı bant, 1 adet çakı, 1 adet tornavida ele geçirilmiş olduğu ifade edilerek , Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce işlemleri devam etmekte olduğu bildirilmiştir.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Trabzon'da, bankamatik, fareleri, yakalandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı