Haber
22 Şubat 2019 - Cuma 13:24
 
Süpürge sapı silah kabul edildi
Trabzon’da iki arkadaş arasında çıkan kavgada kullanılan süpürge sapı, soruşturmayı yürüten savcı tarafından silah kabul edildi.
TRABZON Haberi
Süpürge sapı silah kabul edildi

Trabzon’da iki arkadaş arasında çıkan kavgada kullanılan süpürge sapı, soruşturmayı yürüten savcı tarafından silah kabul edildi.

SÜPÜRGE SAPIYLA KAFAMA VURDU

Trabzon’da bir işyerinde temizlik yapma konusunda Hasan T. (44) ile Erdoğan M. (50) adlı iki arkadaş arasında kavga çıktı. Çıkan kavgada Erdoğan M., temizlik süpürgesinin sapıyla arkadaşının kafasına vurdu. Kafasına aldığı darbenin ardından kafasını duvara vuran Hasan T. yere yığıldı. Bir süre sonra kendini gelen Hasan T., arkadaşı olduğu ileri sürülen  Erdoğan M.’den şikayetçi oldu. Hasan T., arkadaşının temizlik süpürgesinin sapıyla kafasını vurduğunu söyledi.

SAVCI, SÜPÜRGE SAPINI SİLAH SAYDI

Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığı, olayla ilgili olarak soruşturma başlattı. Savcı,  olayda kullanılan süpürgeyi sapını silah kabul ederek, yaralama suçundan Erdoğan M.’nin 8 aydan iki yıla kadar hapsini istedi. Savcı ayrıca Hasan T. hakkında hakaret ve basit yaralama suçundan takipsizlik kararı verdi.

günebakış

Kaynak: Editör:
Etiketler: Süpürge, sapı, silah, kabul, edildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı