Haber
21 Şubat 2019 - Perşembe 20:56
 
Sporcular Altınla Ödüllendirildi
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediyesinin şampiyon sporcularını altınla ödüllendirdiler.
TRABZON Haberi
Sporcular Altınla Ödüllendirildi

Trabzon Büyükşehir Belediyesinde düzenlenen törende Danimarka’nın Aalborg şehrinde düzenlenen karate şampiyonasında Genç Bayanlar Ferdi Kata Dalında ikinci kez Avrupa Şampiyonu olan Keyda Nur Çolak ve antrenörü Hasan Kılıç, İstanbul’da düzenlenen Büyük Kadınlar Türkiye Boks Şampiyonasında 69 kg’da Türkiye Şampiyonu olan Busenaz Sürmeneli, 48 kg’da Türkiye ikincisi olan Melek Yamak ve antrenörleri Cahit Süme ile İstanbul’da düzenlenen Yıldız Bayanlar Türkiye Boks Şampiyonasında 54 kg’da birinci olan Ebrar Sıla Öztürk ile 52 kg’da ikinci olan Kevser Tütüncü ve antrenör Davut Çınarlar, Bakan Kurum ve Başkan Gümrükçüoğlu tarafından ödüllendirildi.

Törende konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Trabzon’un yetiştirdiği şampiyon sporcular ile her dönem öne çıktığını ifade ederken, Başkan Gümrükçüoğlu’na spora olan katkılarından ötürü teşekkür etti.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ise sporcuları ile gurur duyduklarını ifade ederken spora ve spsorcuya destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

Kaynak: (G61) - Güncel61 Editör: Güncel61 Trabzon Haber
Etiketler: Sporcular, Altınla, Ödüllendirildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı