Haber
18 Aralık 2019 - Çarşamba 16:27
 
Skandal! Polisler arabasında buldu...
Polis ekipleri rutin bir kontrol için durdurdu, arabasında bulunan dört çantayı açtıkları anda genç kadını gözaltına aldılar.
DÜNYA Haberi
Skandal! Polisler arabasında buldu...

Skandal olay, Avustralya'nın Sydney kentinde meydana geldi. 23 yaşındaki modelin başı, otomobilinde bulunan dört çantanın içinden çıkanlar yüzünden dertte. Instagram modeli Vera Zinger, ciddi suçlamalarla karşı karşıya. Vera Zinger, 19 Kasım'da otomobili ile şehrin kuzey batısındaki Barangaroo taraflarındayken Sydney polisi tarafından durduruldu. Polis ekipleri, 23 yaşındaki modelin lüks otomobilini aramaya başladı. Araçta 2 bin 150 doların yanı sıra dört çantya bulundu. Çantaları açan polis memurları gördükleri manzara karşısında şoke oldu. Çantaların tamamı uyuşturucu ile doluydu.

Vera, gözaltına alınmasına rağmen Instagram'dan dünyanın dört bir yanını gezdiği fotoğrafları paylaşmaya devam etti. Instagram'da 84 bin takipçisi olan model, bugüne dek Barcelona, Ibiza, Amsterdam, Mykonos ve Santorini gibi tatil cennetlerinden kareler paylaşmıştı. Daily Mail'in haberine göre yılbaşı öncesi Avustralya'da ülke çapında baskınlar yapıldı ve hem kasım hem de aralık boyunca kilolarca uyuşturu ele geçirildi. Haberde ayrıca 40 kadar uyuşturucu satıcısının da tutuklandığı detayına yer verildi. Tutuklananlar arasında 24 yaşında hamile bir kadın, 23 yaşında bir ordu mensubu ve bir taksi şoförü de yer alıyor. Paylaştığı fotoğraflardan daha önce Türkiye'ye de geldiği anlaşılan Vera Zinger, iç çamaşırı, bikini ve mayo modelliği yapıyor.

23 yaşındaki model, ocak ayında hakim karşısına çıkacak.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Skandal!, Polisler, arabasında, buldu...,
Yorumlar
Haber Yazılımı