Trabzon Haber Girişi: 07.07.2021 - 10:47, Güncelleme: 06.09.2021 - 13:54

Sevilen Müdür Görevden Alındı

 

Sevilen Müdür Görevden Alındı

Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper görevden alındı
Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper görevden alındı, yerine Sivas Emniyet müdürü atandı. Bugünkü Resmi Gazetede yayımlanan Emniyet Müdürleri kararnamesinde çok sayıda ilde ve yurtdışı temsilciliklerinde görev değişikliği oldu.   2019 yılında Eylül Trabzon'da göreve başlayan Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper’in görevden alındığı yerine Sivas Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan getirildi. Trabzon halkı tarafından çok sevilen Metin Alper'in görevden alınması şaşkınlık yarattı.
Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper görevden alındı

Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper görevden alındı, yerine Sivas Emniyet müdürü atandı. Bugünkü Resmi Gazetede yayımlanan Emniyet Müdürleri kararnamesinde çok sayıda ilde ve yurtdışı temsilciliklerinde görev değişikliği oldu.

 

2019 yılında Eylül Trabzon'da göreve başlayan Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper’in görevden alındığı yerine Sivas Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan getirildi. Trabzon halkı tarafından çok sevilen Metin Alper'in görevden alınması şaşkınlık yarattı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.