İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Cavanda krizi
Cavanda krizi
Gurbetten acı haber
Gurbetten acı haber
Haber
13 Şubat 2018 - Salı 13:02
 
Savcı tahrik indirimi istedi
TRABZON’UN Akçaabat ilçesi Çolaklı Mahallesi’nde 25 Nisan 2017 tarihinde milli boksör Erkan Parlayan’ı (42) ruhsatlı tabancasıyla öldüren Kemal Ö. (43) hakkındaki soruşturma tamamlandı.
TRABZON Haberi
Savcı tahrik indirimi istedi

TRABZON’UN Akçaabat ilçesi Çolaklı Mahallesi’nde 25 Nisan 2017 tarihinde milli boksör Erkan Parlayan’ı (42) ruhsatlı tabancasıyla öldüren Kemal Ö. (43) hakkındaki soruşturma tamamlandı. Savcı, katilin haksız tahrik altında cinayeti işlediğine karar vererek, müebbet hapis cezası yerine 12 yıldan 18 yıla kadar hapsini talep etti. Savcı hazırladığı iddianamede, cinayetin ayrıntılarına yer verdi.  

Telefon Kılıfından Senet Çıktı

FAİZLE aldığı 200 bin TL borcunu ödemekte zorluk çektiği ortaya çıkan Kemal Ö.’nün, buluşmak istediği Erkan Parlayan’a, “Arabadayım millet görmesin’ şeklinde mesaj atarak, aracı içerisinde beklediği belirlendi. Kemal Ö., Erkan Parlayan’ın kendisine ailesine hakaret ve küfür ettiği için kendini kaybettiğini söyledi. Bu arada Erkan Parlayan’ın cep telefonunun kılıfından 200 bin TL senet çıktı.

Trabzon’un Akçaabat İlçesi Çolaklı Mahallesinde 25 Nisan 2017 tarihinde milli boksör Erkan Parlayan’ı (42) ruhsatlı tabancasıyla öldüren Kemal Ö. (43) hakkında 12 yıldan 18 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

SAVCI, TAHRİK İNDİRİMİ İSTEDİ

Trabzon’un Akçaabat İlçesinde işlenen cinayetin soruşturması 8 ay sonra sonuçlandı. Soruşturmayı tamamlayan savcı, hazırladığı iddianameyi ağır ceza mahkemesine gönderdi. Cinayetin haksız tahrik altında işlendiğine karar veren savcı, Kemal Ö.’nün müebbet hapis cezası yerine TCK 29 maddesine göre 12 yıldan 18 yıla kadar hapisle cezalandırılmasını talep etti.

CİNAYET ÖNCESİNDE MESAJ ÇEKMİŞ

Soruşturma aşamasında faizle aldığı 200 bin TL borcunu ödemekte zorluk çektiği ortaya çıkan Kemal Ö., buluşmak üzere gittiği ofisinde Erkan Parlayan’ı bulamadı. Parlayan’ın verdiği adrese giden Kemal Ö., “Arabadayım millet görmesin’ şeklinde mesaj atarak, aracı içerisinde beklediği belirlendi. Mesaj üzerine dışarı çıkan Erkan Parlayan’ın kendisine ve ailesine hakaret ve küfür ettiği için kendini kaybettiğini belirten Kemal Ö., “Ayaklarına ateş ettim. Sonra kendimi kaybettim. Ben o parayı ödeyemeyecek durumda değildim. Onu öldürmeye gitmedim” dediği öğrenildi.

TELEFON KILIFINDAN SENET ÇIKTI

Erkan Parlayan’ın cep telefonu kılıfı içerisinden 200 bin TL değerinde bir senet çıktığı belirlendi. Bu arada olayın görgü tanıklarının ifadesinin yanı sıra olay yerini gösteren kamera görüntüleri de soruşturma dosyasına girdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Savcı, tahrik, indirimi, istedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı