Haber
14 Ekim 2019 - Pazartesi 16:34
 
Sabriye'nin maçı ertelendi
2 kez Dünya Kick Boks Şampiyonu Türkiye’nin ve Trabzon’un gururu Sabriye Şengül, 23 Kasımda Londra Bellator’da ilk kez kafeste MMA maçına çıkıyor.
SPOR Haberi
Sabriye'nin maçı ertelendi

2 kez Dünya Kick Boks Şampiyonu Türkiye’nin ve Trabzon’un gururu Sabriye Şengül, 23 Kasımda Londra Bellator’da ilk kez kafeste MMA maçına çıkıyor.

Rakibi Hollanda’lı Denisse KJielholtz Bellator da dünya şampiyonu ve kemer sahibi çok büyük bir isim. Sabriye Şengül “rakibim Bellator MMA’da çok güçlü biri ve rakibime saygım var, rakibimden korkmuyorum, ülkemi en güzel şekilde temsil etmek ve kazanmak için maça çıkacağım. Trabzon’da 19 Ekimde Hayri Gür Spor salonunda maça çıkacaktım, Bellator’da 23 Kasımda gerçekleşecek maç kontratım nedeniyle sakatlık tehlikesi olması ihtimaline karşı Trabzon’daki maça çıkmama Bellator tarafından izin verilmedi. 23 Kasımdaki bu çok önemli organizasyon 200 ülkede canlı yayınlanıyor ve 1 milyar kişi tarafından izleniyor. Bu organizasyondan sonra Trabzon’da halkımızın ve sevenlerimin karşısında maç yapmayı çok istiyorum. Bu erteleme için üzgünüm. Bugüne kadar beni seven dualarıyla yanımda olan Türk halkına çok teşekkür ediyorum. Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor, buradan tüm şehitlerimize Allahtan rahmet, yakınlarına sabır, gazilerimize şifalar diliyorum. Ülkemiz ve şehitlerimiz için bu maçımı kazanıp halkımıza ve şehitlerimize armağan etmek istiyorum.

Ayriyeten Başta İç İşleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU’ya, Trabzon Büyük Şehir Belediyesi’ne, Trabzonlu hemşerilerime, tüm halkımıza ve sevenlerime desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” Sabriye ŞENGÜL 23 Kasım Bellator maçından sonra Trabzon’da ringe çıkacağını söyledi.

Karadeniz'de Sonnokta Gazetesi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sabriye'nin, maçı, ertelendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı