Haber
18 Haziran 2018 - Pazartesi 15:33
 
Saadet İlçe Başkanı ağır yaralandı
SAADET Partisi Sürmene İlçe Başkanı ve ilçenin sevilen iş adamlarından Ali Rıza Memiş trafik kazası sonucu ağır yaralandı.
SİYASET Haberi
Saadet İlçe Başkanı ağır yaralandı

SAADET Partisi Sürmene İlçe Başkanı ve ilçenin sevilen iş adamlarından Ali Rıza Memiş trafik kazası sonucu ağır yaralandı. Kaza dün akşamüzeri ilçe merkezinde meydana geldi. Yaya geçidinde yoldan karşıya geçmeye çalışan Memiş, süratli bir şekilde ilerlediği iddia edilen bir aracın çarpması sonucu ağır şekilde yaralandı. Kaza sonrası olay yerine ambulans çağrıldı. Memiş önce Sürmene Devlet Hastanesine ardından KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesine kaldırıldı.

 

Saadet Partisi Sürmene İlçe Başkanı ve ilçenin sevilen iş adamlarından Ali Rıza Memiş trafik kazası sonucu ağır yaralandı. Kaza dün akşamüzeri ilçe merkezinde meydana geldi. Yaya geçidinde yoldan karşıya geçmeye çalışan Memiş, süratli bir şekilde ilerlediği iddia edilen bir aracın çarpması sonucu ağır şekilde yaralandı. Kaza sonrası olay yerine ambulans çağrıldı. Memiş önce Sürmene Devlet Hastanesine ardından KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesine kaldırıldı.

YAŞAM TEHLİKESİ SÜRÜYOR

Vücudunun çeşitli noktalarında kırıklıklar olduğu, bilincinin kapalı olduğu ve nefes almasını engelleyen kırıklardan dolayı tıbbî müdahalede bulunulduğu öğrenilen Memiş’in yoğun bakımda tedavi altında olduğu kaydedildi. Memiş’in yaşam tehlikesinin sürdüğü öğrenildi. Bu arada Memiş’e çarpan araç sürücüsünün polis karakoluna giderek teslim olduğu öğrenilirken kazayla ilgili inceleme başlatıldı. Kaza sonrası araçta meydana gelen hasar ise kazanın şiddetini gözler önüne serdi. 

Kanuni Eğitim Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi yoğun bakım servisi doktorlarından Operatör Dr.Ayhan Çağılcı'dan almış olduğumuz direk doğru  bilgiler şöyle Hasta ağrılarının çok olduğundan uyutulmaya devam edildiğini,Göğüsünde kırıklar olduğunu Akçiğerine Tüp takıldığını ,Belinden Ameliyat edildiğini,Ayaklarında kırıkların mevcut olduğunu kafatasında kırıklar olduğunu Hastahanedeki tüm doktorların Ali Rıza Memiş için dün gün boyu ve gece sabahlara kadar Alarm durumunda olduğunu Hastayı yaşatmak için ellerinden gelen tüm müdehaleleri yaptıklarını ifade etti. 

 

TrabzonHaber24

GÜNEBAKIŞ

Kaynak: Editör:
Etiketler: Saadet, İlçe, Başkanı, ağır, yaralandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı