Haber
27 Ocak 2020 - Pazartesi 09:31
 
Rektör yardımcısına soruşturma açıldı
Sosyal medya hesabından Trabzon Yomra Belediye Başkanı hakkında hakarete varan açıklama yayımlayan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektör Yardımcısı ile ilgili gelişme yaşandı
TRABZON Haberi
Rektör yardımcısına soruşturma açıldı

 Sosyal medya hesabından Trabzon Yomra Belediye Başkanı hakkında hakarete varan açıklama yayımlayan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektör Yardımcısı ile ilgili gelişme yaşandı. Artan tepkiler sonrasında Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’nin sosyal medya hesabından yazılı bir açıklama yaptı ve  Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Uğur Nalcıoğlu, hakkında idari işlem başlatıldığı belirtildi.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent imzasıyla yapılan açıklamada, “Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Uğur Nalcıoğlu’nun sosyal medya hesabından, Yomra Belediye Başkanı Sayın Mustafa Bıyık hakkında yazmış olduğu talihsiz mesajı teessür ile öğrenmiş bulunmaktayız. Kendisinin de pişmanlık duyduğu, bu düşüncelere hiçbir şekilde katılmıyoruz. İlgili hakkında idari işlemler başlatılmış olup olaya gerekli hassasiyet gösterilmektedir. Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.” denildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rektör, yardımcısına, soruşturma, açıldı,
cepheart
Yorumlar
Haber Yazılımı