Haber
28 Haziran 2019 - Cuma 11:10
 
Pantolonu sıyırdı cüretkar pozu ortalığı yıktı
90'lı yıllarda gerek sesiyle gerekse danslarıyla Türk pop müziğine damgasını vuran Yonca Evcimik, paylaştığı karın pozuyla 'yok artık' dedirtti.
MAGAZİN Haberi
Pantolonu sıyırdı cüretkar pozu ortalığı yıktı

90'lı yıllarda gerek sesiyle gerekse danslarıyla Türk pop müziğine damgasını vuran Yonca Evcimik, paylaştığı karın pozuyla 'yok artık' dedirtti. Çılgın Bediş dizisiyle geniş hayran kitlesi kazanmasının ardından Acemi Cadı ve Altın Kızlar dizisinde rol alan, bir yandan da şarkılarıyla milyonlarca dinlenme sayısına ulaşan Yonca Evcimik, sosyal medya hesabından paylaştığı son fotoğrafıyla gündeme oturdu. Pantolonunun düğmesini açarak karın kaslarını gösteren Evcimik, 55 yaşında olmasına rağmen fit vücuda nasıl kavuştuğunun sırrını verdi. Paylaştığı bu pozla kısa süre içerisinde 10 bini aşkın beğeni alan Yonca Evcimik, "lazer liposuction BBL" yöntemiyle bu görüntüye kavuştuğunu açıkladı. Açıklamasının devamında ise Evcimik, bu yöntemi kendisi için yaptığı en iyi şeylerden biri olarak gördü.

Kısa süre içerisinde magazin sayfalarını süsleyen bu fotoğrafa Evcimik'in ünlü arkadaşları da yorum yağdırdı. Fatih Ürek, Demet Akalın, Ebru Akel, Gonca Vuslateri ve Gökçe, arkadaşları olan Evcimik'in son görüntüsünü beğendiğini dile getirdi.

Kaynak: Editör: Güncel61 Trabzon Haber
Etiketler: Pantolonu, sıyırdı, cüretkar, pozu, ortalığı, yıktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı