Haber
27 Şubat 2020 - Perşembe 14:17
 
Ortada Direk Var Yandan Geç
Akçaabat Yaylacık Mahallesi Dörtyol Kavşağında yolun ortasında kalan elektrik ve mobese diğeri vatandaşların ve sürücülerin tepkisiyle karşılaşıyor.
TRABZON Haberi
Ortada Direk Var Yandan Geç

Akçaabat Yaylacık Mahallesi Dörtyol Kavşağında yolun ortasında kalan elektrik  ve mobese diğeri vatandaşların ve sürücülerin tepkisiyle karşılaşıyor.  Söğütlü deresi üzerinde inşa edilen köprü ve ardından Akçaabat tarafından genişletilen yol, kavşağa girdiğinizde sizi elektrik ve mobese direği karşılıyor. Sürücüler için adeta bir slalom parkurunu andıran kavşak geçişi için elektrik direğinin ve mobese direğinin kaldırılmasını isteyen sürücüler, yetkilileri göreve davet etti.

Uluslararası Yola Tek Alternatif

Karadeniz Sahil Yoluna tek alternatif yol olma özelliğini taşıyan ve sahil yolunun yükünü büyük ölçüde alan Pulathane Bulvarı üzerinde yer alan Yaylacık Dörtyol Kavşağı’nın uzun süredir   kurumlar arasındaki çekişmeyi beklediği de öğrenildi. Kavşakta yapılacak çalışmayı engelleyen enerji direğinin Aksa tarafından kaldırılmadığı ve yolun bu nedenle genişletilemediği öğrenildi.

Vatandaşlar ise kavşağın bir an önce genişletilmesini ve olası kazaların önüne geçilmesini beklediklerini ifade ettiler.

yaylacik-direk1.jpgyaylacik-direk2.jpgyaylacik-direk4.jpg

 

akçaabat haber

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ortada, Direk, Var, Yandan, Geç,
Yorumlar
Haber Yazılımı