Haber
08 Mart 2019 - Cuma 10:08
 
Öpüşme sahnesi damga vurdu!
Çarpışma dizisi 13. son bölümüyle ekrana geldi. Çarpışma'nın 13. son bölümünde Kadir yıllar sonra annesi Asiye ile buluştu. Kadir yaşadığı şoku üstünden atamadan bu defa Zeynep'le yüzleşme yaşadı.
MAGAZİN Haberi
Öpüşme sahnesi damga vurdu!

Kadir hayatında hiç görmediği annesi Asiye ile ilk defa bir araya geldi. Kadir annesine kendisini neden bıraktığının hesabını sordu. Kadir ve Zeynep'in yıllar sonra aşklarını itiraf ettikleri ve öpüştükleri sahne ise diziye damga vurdu. Çarpışma finalinde ise Kadir, babası Cansız'la yüz yüze geldi.

Show TV'nin Ay Yapım imzalı dizisi Çarpışma 13. son bölümüyle 7 Mart Perşembe akşamı ekrana geldi. Çarpışma son bölümde çarpıcı gelişmeler yaşandı. Kadir ve Zeynep arasındaki buzlar eridi ve aşkın tadını çıkarmaya başladılar.

Çarpışma son bölümde Kadir ve Kerem meyhanede otururken yan masalarına Zeynep ve Cemre geldi. Kadir'in Kerem'e geçmişteki aşk anısını anlatmasını duyan Zeynep, Kadir'i dışarıya çağırdı. Meyhanedeki olan bitenden sonra Kadir’i dışarıya çağıran Zeynep, Kadir’den söyledikleri yüzünden hesap soruyor.

 

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Öpüşme, sahnesi, damga, vurdu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı