Haber
15 Mart 2020 - Pazar 19:49
 
Operasyon yoksa yorumculuğu bırakırım.
A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Trabzonspor-Medipol Başakşehir karşılaşmasının ardından Takım Oyunu programında, mücadelenin tartışmalı pozisyonlarını değerlendirdi.
TRABZONSPOR Haberi
Operasyon yoksa yorumculuğu bırakırım.

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Trabzonspor-Medipol Başakşehir karşılaşmasının ardından Takım Oyunu programında, mücadelenin tartışmalı pozisyonlarını değerlendirdi. Toroğlu, 32. dakikada Skrtel'in Nwakaeme'ye yaptığı hareket için, "Trabzonspor'un verilmeyen penaltısında operasyon yoksa yorumculuğu bırakırım." ifadelerini kullandı.

İşte Toroğlu'nun yorumlarından sizin için derlediklerimiz:

''Karşılaşmanın Orta Hakemi Fırat Aydınus ve VAR hakemi Mete Kalkavan'a ağır eleştirilerde bulunan Toroğlu pozisyonu Fırat Aydınus'un gördüğünü ifade etti.Yüz ifadesine bakın görüyor Kararsız kalıyor bir daha bakıyor.Kime hizmet ediyorsunuz bilmiyorum bakın ..

Burada sakatlık var.Şu Penaltı posizyonunda hakemşin de sakatlığı var.Var'ın da sakatlığı var.Operasyon var.İddia ediyorum Operasyon var.Şu posizyonda operasyon yok diyen adam bana gelsin arkadaş.Bakın ne kadar iddialı konuşuyorum beni mahkemeye versinler.Şu posizyonda hakem VAR operasyon yok desinler ben yorumculuğu bırakırım.Nasıl görmezsin bunu VAR'da.Ben kolay kolay öyle hafif itmeyi faulü vermem ..Ama bu ayıp ya bu olmaz ki..Basma olsa yani bu basma ne kadar Önce basmaya takıldım kamera önce göstermiyor.Arkadan baba çekmiş..Ben şunu söylüyorum bu organize iş hadi beni dava edin.Eğer bu açık kanalda olsa ben gösterebilsem bunu vermeyen hakem ve VAR organize işin içinde..Beni dava edebilirler''

Kaynak: (G61) - Güncel61 Editör:
Etiketler: Operasyon, yoksa, yorumculuğu, bırakırım.,
Yorumlar
Haber Yazılımı