Haber
10 Ekim 2020 - Cumartesi 21:00
 
Newton maç sonu neler dedi?
Süper Lig’e verilen milli arada Erzurumspor ile oynanan hazırlık maçı sonrası Teknik Direktör Eddie Newton açıklamalarda bulundu.
TRABZONSPOR Haberi
Newton maç sonu neler dedi?

Süper Lig’e verilen milli arada Erzurumspor ile oynanan hazırlık maçı sonrası Teknik Direktör Eddie Newton açıklamalarda bulundu.

İyi bir hazırlık maçı oynadığımızı belirten Teknik Direktör Eddie Newton, “Bizim açımızdan iki devre halinde iki ayrı maç oldu. İlk yarıda sakatlıktan dönen ve aramıza yeni katılan arkadaşlarımız vardı, onların takıma adapte olmasını sağladık. İkinci yarıyla birlikte değişiklikler de yaparak takımımızın daha iyi olduğunu gördük. İyi de bir oyun sergilediğimizi düşünüyorum. Özellikle ikinci yarı genelinde iyi işler yaptık ancak maalesef ikinci golü atamadık. Haftaya zor bir maç oynayacağız. Rakibimiz istediği başlangıcı henüz yapamadı ama ne kadar tecrübeli ve kaliteli oyuncularının olduğunu biliyoruz. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız hem fiziksel hem de taktik anlayış olarak takımımıza adapte olmaya başladı. Tam kadro olarak çalışmaya başlıyoruz. Zor bir maç olacak ama bu maçı dört gözle bekliyoruz” dedi.

Maç öncesi hakemlere yönelik protesto ile ilgili olarak ise Newton, “Kulüp olarak artık aleyhimize verilen kararlardan dolayı bıkmış, usanmış durumdayız. Başkanımız, yöneticilerimiz ve futbolcularımızla konuştuğumuzda bu durumun bizi mutsuz etmemesi için bir şeyler yapmamız gerektiğini düşündük. Erzurumspor’a da bizi anlayışla karşıladıkları için teşekkür etmek istiyorum. Umarım bu mesaj amacına ulaşmıştır, yerine ulaşmıştır. Artık bu durumun ne kadar can sıkıcı olduğunun ve yorulduğumuzun da anlaşıldığını umuyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Newton, maç, sonu, neler, dedi?,
Yorumlar
Haber Yazılımı