Haber
11 Kasım 2017 - Cumartesi 21:19
 
Naim Süleymanoğlu'nun hayati tehlikesi devam ediyor
Olimpiyat ve dünya şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu, beynindeki kanama ve buna bağlı artan ödem nedeniyle acil ameliyata alındı
SPOR Haberi
Naim Süleymanoğlu'nun hayati tehlikesi devam ediyor

Milli halterci Naim Süleymanoğlu'nun tedavi gördüğü hastaneden yapılan açıklamada, "Nakil sonrası karaciğer fonksiyonları sağlıklı düzeye ulaşan ve nakil kaynaklı önemli bir problemi olmayan Süleymanoğlu, beyin kanamasına bağlı ödem nedeniyle bir ayı aşkın süredir yoğun bakım ünitesinde tedavi görüyordu. Sağlık durumu ciddiyetini koruyan Süleymanoğlu, beynindeki artan ödeme müdahale edilmek üzere acil ameliyata alındı. Ameliyat, Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Gökhan Akdemir ve ekibi tarafından gerçekleştiriliyor" denildi.

"HAYATİ TEHLİKESİ DEVAM EDİYOR"

Profesör Doktor Yalçın Polat, Süleymanoğlu'nun sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Polat, "Organ fonksiyonlarında bir bozulma yoktu. Yine yoğun bakımda uzun süre kalan, karaciğer nakli gibi ağır bir ameliyat geçiren hastalarda gördüğümüz enfeks,yonlar zaman zaman oldu. Ancak gelinen noktada bazı tetkikler sonucu nörolojik bulgularında birtakım gerilemeler görülmesi üzerine tekrar beyin tomografisi ve MR alındı. Ameliyat kararı alındı. Bu onun için hayati tehlike arzediyordu. Yapılan işlem beyni ve ödemi rahatlatmaktı. Hayati tehlikesi devam ediyor" diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Naim, Süleymanoğlu'nun, hayati, tehlikesi, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı