Haber
23 Ocak 2020 - Perşembe 13:04
 
Müge Anlı Trabzon'daki cinayetin izini sürüyor
ATV ekranlarında hafta içi her gün saat 10.00'da izleyicisi ile buluşan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Trabzon'da işlenen Pınar Kaynak cinayeti gündeme alındı
TRABZON Haberi
Müge Anlı Trabzon'daki cinayetin izini sürüyor

24 yaşındaki bir çocuk annesi Pınar Kaynak; 15 Ağustos 2017 tarihinde Trabzon'da vahşi bir cinayete kurban gitti. Yol kenarındaki ormanlık alanda ölü olarak bulunan genç kadının göğsüne ve kollarına aldığı bıçak darbelerine rastlanırken, başının da taşla ezildiği anlaşıldı. Vücudunda 5 ayrı sperm örneği bulunan Pınar Kaynak'ın katili ya da katilleri kimler olduğunun izi sürülmeye başlandı.

24 yaşındaki bir çocuk annesi Pınar Kaynak; 15 Ağustos 2017 tarihinde Trabzon'da vahşi bir cinayete kurban gitti.. Yol kenarındaki ormanlık alanda ölü olarak bulunan genç kadının göğsüne ve kollarına aldığı bıçak darbelerine rastlanırken, başının da taşla ezildiği anlaşıldı.

 

Pınar Kaynak'ın arkadaşı Murat, ısrarla Pınar'ın dayısını suçlarken Müge Anlı canlı yayında Pınar Kaynak cinayetine ilişkin son dakika bilgilerini aktarıyor. Bir süredir işlenen konuya yoğun ilgi gösteren izleyici vahşice işlenen cinayetin aydınlatılmasını istiyor. Trabzon'da 3 yıl önce işlenen cinayete ilişkin genç kadının babası Mehmet Kaynak kızının katillerinin bulunmasını isterken başı taşla ezilerek ve bıçaklanarak öldürülen Pınar Kaynak'ın katil ya da katilleri kimler?

16 Ağustos 2017 yılında Çukurçayır Mahallesi'nde meydana gelen olayda, şüpheli olarak görülen Nuri ve Arın konu ile ilgili açıklamalar yaptı mı?

Türkiye'nin gündemini meşgul eden Pınar Kaynak cinayeti yakından takip ediliyor. Müge Anlı canlı yayından konu ile ilgili son dakika bilgilerini aktarırken Pınar Kaynak'ın katil ya da katillerinin kim olduğu çözülecek. İlk kez programda konuşacak görgü tanığının söyleyecekleri merak konusu olurken aynı zamanda Pınar Kaynak'ın yakın arkadaşı ve o gece de birlikte olduğu iddia edilen Tuğba'nın açıklamaları ise kan dondurdu.

Tuğba, Arın'ı şahsi olarak tanımadığını, Pınar'ın arkadaşı olarak tanıdığını söyledi. Aynı zamanda Pınar'ı da Murat aracılığı ile tanıdığını ifade eden Tuğba, kendi kıyafetlerinden de Pınar'a verdiğini söylerken Pınar Kaynak'ın babası canlı yayında Tuğba'nın yalan söylediğini iddia etti. Tuğba'nın yalan konuştuğunu ve ifadelerinin çelişkili olduğunu iddia eden Mehmet ve Savaş Kaynak Tuğba'yı suçluyor. Telefona bağlanan ve ismini vermek istemeyen bir izleyici Tuğba'nın Murat ile eski sevgili olduğunu iddia etti. Tuğba ise bu durumun yanlış anlaşıldığını ve böyle bir durumun olmadığını söyleyerek kendini savundu.

Pınar Kaynak'ın üvey annesinin iddiasına göre; genç kadının gerçek annesi Arın ile görüşüyordu. Sonrasında ise annesinden ayrılan Arın, Pınar Kaynak ile birlikte olmaya başladı. Olayın olduğu gecede birlikte oldukları ortaya çıkan olayın gerçek yüzü merak ediliyor.

Pınar Kaynak'ın eski eşi, verdiği röportajda çocuklarını görmek için Pınar'ın evine gittiğini ve daha sonra Murat isminde bir adamın içeri girip Pınar'ı öldüresiye dövdüğünü söyledi. Kendisinin müdahale etmesinin ardından evi terk ettiğini söylüyor.

Öte yandan, Pınar Kaynak'ın eski kayınvalidesi ise, ölümün yaşandığı gün Murat'ı telefondan arayıp "neden böyle oldu" diye sorduğunda, "Layığını buldu. Öldü, siz de kurtuldunuz" dediğini söyledi.

Ölüm sebebi vücuduna aldığı kesici delici alet yaraları ve kafasının ezilerek kafatasının parçalanması ve genç kadına eziyet çektirilerek vahşice öldürülmesidir. Aynı zamanda defalarca tecavüze uğradığı ortaya çıkan Pınar Kaynak'ın katilleri kim? Arın'ın bir parmağının DNA'sı genç kadının vücudunda bulunurken Nuri isimli şahsın herhangi bir bulgusuna rastlanılamadığı belirtildi.

Kaynak: (G61) - Güncel61 Editör: Güncel61 Trabzon Haber
Etiketler: Müge, Anlı, Trabzon'daki, cinayetin, izini, sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı