Haber
07 Mart 2021 - Pazar 10:04
 
Menajerimi Ara 28. bölüm izle - Menajerimi Ara yeni bölümü
Yüz binlerce izleyici, pazar gecesi Menajerimi Ara dizisinin yeni bölümünü izliyor. Menajerimi Ara 28. bölümü bu akşam 20.00'da Star TV'de ekranlara gelecek. Feris ve Kıraç magazin gündemine düşen haberlerin önüne geçmeye çalışırken Barış’ın verdiği tepkiler herkesi zor duruma sokuyor. Menajerimi Ara yeni bölüm izle. Menajerimi Ara son bölümü izlemek ve yeni bölümü izlemek için detaylar haber devamında yer alacak. Menajerimi Ara 28. bölüm linki ve Star TV canlı yayın linki haberimizde yer alıyor. Menajerimi Ara canlı izle, Menajerimi Ara oyuncuları... İşte detaylar...
MAGAZİN Haberi
Menajerimi Ara 28. bölüm izle - Menajerimi Ara yeni bölümü

Menajerimi Ara pazar günü yeni bölümüyle Star TV'de yayınlanacak. Yarın yayına girecek olan dizide ne olacağı merak ediliyor. İnternet üzerinden Menajerimi Ara izlemek isteyen kullanıcılar alternatif yollara göz atıyor. Bu nedenle, Menajerimi Ara 28. bölümü izle ve Menajerimi Ara yeni bölümü izle gibi araştırmalar yapıyorlar. Peki, Menajerimi Ara 28. bölümü izleyin diye arama yapan bir kullanıcı hangi kanalda Menajerimi Ara'yı izleyebilir? İşte detaylar...

Menajerimi Ara 28. bölüm özeti

Dicle'nin Ömer'le bir araya gelmesi mevcut düzeni iyice sarsar. Barış'ın bu yakınlaşmaya verdiği abartı tepki, onu karakola düşürecektir. Dizi karakterlerinden Serkan tazminat nedeniyle bütün herkesi sıkıştırmaya devam eder. Kıraç'ın ileri sürdüğü fikir; hemen hemen herkesi düşündürür.

Menajerimi Ara son bölümde ne oldu?

Dicle ve Barış'ın ilişkisinin ortaya çıkmasıyla EGO'daki dengeler değişir. Feris ve Kıraç magazin gündemine düşen haberlerin önüne geçmeye çalışırken Barış’ın verdiği tepkiler herkesi zor duruma sokar. Bu durum Barış ile Dicle’nin ilişkisini etkiler. Dicle ise İrem Derici’nin özel hayatında yaşadığı sorunlarla ilgili ona yardımcı olmaya çalışır. Çınar ve Feris gizlice kendi açacakları ajans için harekete geçerler. Dicle’nin verdiği bir kararla Emrah iş hayatında yeni bir sayfa açar. Serkan çok önemli bir konuda Feris’le yüzleşmek için bir adım atarken Çınar’ın Kıraç’ın masasında bulduğu not merak konusu olur.

Menajerimi Ara önceki bölümde ne oldu?

Yaklaşan Sevgililer Günü, Barış ve Dicle’nin aşkına yeni heyecanlar katar. Ancak maalesef Sevgililer Günü ajanstaki herkes için mutlu bir gün değildir. Uyumlu bir çift olan oyuncuları bir reklamda oynamak üzereyken ayrılan Kıraç ve Feris, onları barıştırmak için ellerinden geleni yaparken kendi özel hayatlarında bu kadar şanslı olmayacaklardır. Feris’in Serkan’ın evli olduğunu öğrenmesiyle büyük bir karar vermesi gerekirken, Kıraç da Mayda’yla kaderlerini belirleyecek son adımı atar. Çınar ise Jülide’ye yaptığı hatadan sonra Serdar Ortaç’la birlikte depresyona girmiştir. Bütün ekip Peride’nin düzenlediği tekler partisinde biraz olsun moral bulmak üzereyken Dicle ve Barış’ın fotoğraflarının herkes tarafından görülmesi olayları yine içinden çıkılmaz bir hale sokar.

Menajerimi Ara oyuncuları kimler?

Kıraç Özdal (Barış Falay)
Feris Dikmen (Canan Ergüder)
Çınar Bilgin (Fatih Artman)
Dicle Ertem (Ahsen Eroğlu)
Barış Havas (Deniz Can Aktaş)
Peride Şener (Ayşenil Şamlıoğlu)

Emrah Ayoğlu (Semi Sırtıkkızıl)
Gülin Yetik (Gamze Karaduman)
Beren Kahraman (Yaprak Medine)
Jülide (Nazlı Senem Ünal)
Bekir (Bedir Bedir)
Leyla (Pınar Ünsal)
Mayda (Aslı Mavitan)
Meral (Buse Sinem İren)
Ece (Duygu Şen)
Aydın (İdeal Beran Kotan)

Kaynak: Editör:
Etiketler: Menajerimi, Ara, 28., bölüm, izle, -, Menajerimi, Ara, yeni, bölümü,
cepheart
Yorumlar
Haber Yazılımı