Haber
27 Eylül 2019 - Cuma 13:29
 
Kullanılmış İç Çamaşırı ve Çoraplarını Satıyor
Miami, Florida'da yaşayan model Vany Vicious kullanılmış iç çamaşırı ve çoraplarını internet sitesi üzerinden satıyor. bir çift çorabın fiyatı 100 dolar ve “kullanılmış spor çorabı” ve “bütün bir gün boyunca giyilmiş çoraplar” gibi farklı seçenekler bulunmakta.
DÜNYA Haberi
Kullanılmış İç Çamaşırı ve Çoraplarını Satıyor

Miami, Florida'da yaşayan model Vany Vicious kullanılmış iç çamaşırı ve çoraplarını internet sitesi üzerinden satıyor.Sitede  bir çift çorabın fiyatı 100 dolar ve “kullanılmış spor çorabı” ve “bütün bir gün boyunca giyilmiş çoraplar” gibi farklı seçenekler bulunmakta.

Vany Vicious, 32 yaşında, Instagram'da 616.000'den fazla takipçisi var.Mankenlik de yapan Vicious  takipçilerinin talebi üzerine bir kaç ay önce başladığı  söz konusu satışta 'Takipçilerime spor sonrası, seks sonrası ve bütün gün giyilmiş külotlar gibi seçenekler sunuyorum.” ifadelerini kullandı.Söz konusu satışlarda günde 100 dolar kazanan Vany vucuduna ilk dövmesini 14 yaşında yaptırmış.

Takipçilerinin büyük bir kısmını vücut formunu korumak, sürekli olarak paylaşım yapmak ve bu süreçte sabırlı olmakla ilişkilendiren Vany aynı zamanda Taekwondo’da siyah kuşak sahibi.

Yaşam tarzından bahseden Vicious şöyle dedi: "Benim için ortalama bir gün çoğunlukla spor salonuna gidiyor ve modelleme kariyerim ile diğer iki işletme arasında iş yapıyorum. "Ve elbette köpeklerimle zaman geçiriyorum. Yoğun günlerde bazı fotoğraf çekimleriyle aynı şeyi yapıyorum." Vany aynı zamanda tekvandoda siyah kemer sahibi olduğunu  ve formda kalması, için sabırlı bir şekilde çalışmak zorunda olduğunu belirtti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kullanılmış, İç, Çamaşırı, ve, Çoraplarını, Satıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı