Haber
25 Kasım 2019 - Pazartesi 09:23
 
Kısa elbisesiyle poz verdi
Evlilik programıyla adını duyuran ve sonrasında başörtüsünü çıkarmasıyla gündeme gelen Hanife Gürdal, dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.
MAGAZİN Haberi
Kısa elbisesiyle poz verdi

Evlilik programıyla adını duyuran ve sonrasında başörtüsünü çıkarmasıyla gündeme gelen Hanife Gürdal, dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Gürdal, bu sefer de mini elbisesiyle salıncağın üzerine çıkarak poz verdi. Bir döneme damga vuran evlilik programlarının aranan ismi Hanife Gürdal, başörtüsünü çıkardıktan sonra yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Gürdal son olarak mini elbiseli pozunu paylaştı.

Yaptığı paylaşım ve açıklamalarla sık sık gündeme gelen Hanife Gürdal, çok konuşulacak paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz günlerde sevgilisiyle çektirdiği videoları paylaşan Gürdal, son olarak elbisesiyle salıncağın üzerine çıkarak poz verdi. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Gürdal, bu pozlarını da "Bu salıncaklar, balonlar şahane şeyler bir de çiçekli elbise giyen kızlar" notuyla paylaştı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kısa, elbisesiyle, poz, verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı