Haber
30 Mayıs 2020 - Cumartesi 20:16
 
İlk imza Pereira'dan
Trabzonspor'da sözleşmesi sona eren oyunculardan ilk imza Pereira ile atıldı
TRABZONSPOR Haberi
İlk imza Pereira'dan

İmza töreninde açıklama yapan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, "Joao Pereira ile kısa süren bir görüşme gerçekleştirdik. Kendisi futbolu Trabzonspor'da noktalamayı arzu ettiğini belirtti. Ücret konusunda kendisi bizi hiç üzmedi. Her iki tarafı da mutlu edecek bir sözleşmeye imza attık. Küçük eniştemiz. Kendisi Sürmeneli" dedi.

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu tecrübeli futbolcu ile ilgili, "Joao'nun 1 Lira'sı diğer oyuncuların 10 Lira'sı. Finansal konularda Pereira'ya çok güvendiğimiz için, herhalde futbolu bıraktıktan sonra kulüpte CFO olarak görev alacak, kulübün kasasını ona emanet edeceğiz" şeklinde esprili bir yaklaşımda bulundu. Ağaoğlu ayrıca, "8 tane final maçımız var. Bu şehir insanlarının bir hayali var. İnşallah o hayali gerçekleştiren insanlar olarak mücadele ederiz" diye görüş bildirdi.

"Başkanımıza, yönetime ve tüm Trabzonsporlulara bana güvendiği için çok teşekkür ediyorum. İlk sözleşmeyi imzaladığımda 3.5 yıl, hatta daha fazla kalacağımı hiç düşünmemiştim. Her zaman en iyisini göstermeye çalıştım. Takımımız yıllarca her sene daha iyisini yapmaya çalışıyor. Bu sene tarih yazmaya yakınız. 8 final maçımız var. Kalan 8 final maçında başarılı olursak, yıllardır hak ettiğimiz yere ulaşacağımızı düşünüyorum. Kupa sözü veremem ama her zaman Trabzonspor'un bir parçası olacağıma ve mücadele edeceğime söz veriyorum"

Oyuncunun imzası ile ilgili KAP'a yapılan açıklama şu şekilde: Profesyonel futbolcumuz Joao Pedro Da Silva Pereira ile bir yıllık anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre oyuncuya; 2020/21 futbol sezonu için 500.000.-EUR garanti ücret ödenecektir. Ayrıca, menajerlik hizmet bedeli olarak 25.000.-EUR ödenecektir. Kamuoyuna duyurulur. Saygılarımızla.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İlk, imza, Pereira'dan,
Yorumlar
Haber Yazılımı