Haber
18 Aralık 2019 - Çarşamba 16:25
 
İki öğrencisiyle arabada ilişkiye...
Bir devlet okulunda İngilizce öğretmeni ve amigo koçu olarak görev yapan 29 yaşındaki öğretmen, 16 ve 18 yaşlarında iki öğrencisiyle uygunsuz ilişki yaşamak suçundan gözaltına alındı.
DÜNYA Haberi
İki öğrencisiyle arabada ilişkiye...

Bir devlet okulunda İngilizce öğretmeni ve amigo koçu olarak görev yapan 29 yaşındaki öğretmen, 16 ve 18 yaşlarında iki öğrencisiyle uygunsuz ilişki yaşamak suçundan gözaltına alındı. Brandy Lynn Foreman, ABD'nin Oklahoma eyaletindeki Sallisaw kentinde öğretmenlik yapıyordu. Bir devlet okulunda ortaokul öğrencilerine İngilizce öğretmenliği yapan Brandy Lynn Foreman, aynı zamanda da amigoluk takımına eğitmenlik yapıyordu. Skandal, kadının öğrencilerinden birinin verdiği ifadeyle ortaya çıktı. Brandy Lynn Foreman, 16 ve 18 yaşındaki iki öğrencisiyle uygunsuz ilişki yaşıyordu.

Snapchat uygulaması üzerinden öğrencilere çıplak fotoğraflarını gönderen kadının, daha sonra çocuklarla otomobilinde ilişkiye girdiği ortaya çıktı. Öğrencilerden biri, öğretmeniyle 2018 yılının yaz aylarında üç ay süren bir ilişki yaşadığını söyledi. Öğrencinin "Defalarca beraber olduk, sayısını unuttum" sözleri kan dondurdu. 5 Aralık'ta gözaltına alınan Brandy Lynn Foreman'ın işine son verildi. Polis ekipleri ise öğrencilerin yaşı küçük olduğu için daha fazla bilgi veremeyeceklerini belirtti.

Brandy Lynn Foreman, hakkındaki tüm iddiaları reddetti. Öğrencileriyle "çok yakın" olduğunu söyleyen kadın, onlara sarıldığını ancak daha ileri gitmediğini söyledi. Ancak daha sonraki sorgusu sırasında çocuklarla ilişkiye girdiğini kabul eden kadın, yazılı ifade vermeyi reddetti. 20 bin dolar kefaletle serbest bırakılan kadın, 29 Ocak'ta hakim karşısına çıkacak. Brandy Lynn Foreman, 10 yıl ceza alabilir.
Kaynak: Editör:
Etiketler: İki, öğrencisiyle, arabada, ilişkiye...,
Yorumlar
Haber Yazılımı