Haber
11 Mart 2019 - Pazartesi 10:32
 
Filmde daha iyi rol almak için cinsel ilişkiye girdim
26 yaşındaki İngiliz kadın oyuncu Charlotte Kirk'in 2013 yılında büyük rol almak içinfilm şirketi 54 yaşındaki Kevin Tsujihara ile ilişkiye girdiğine dair mesajlar ortaya çıktı.
MAGAZİN Haberi
Filmde daha iyi rol almak için  cinsel ilişkiye girdim

26 yaşındaki İngiliz kadın oyuncu Charlotte Kirk'in 2013 yılında büyük rol almak içinfilm şirketi 54 yaşındaki Kevin Tsujihara ile ilişkiye girdiğine dair mesajlar ortaya çıktı.

İkilinin ortaya çıkan mesajlarında ise "Bana filmlerde büyük rol vereceğini söyledin ama ilişkiden sonra benimle ilgilenmedin" yazıyor.

Güzel oyuncu Charlotte Kirk ile bir film şirketinde şef olarak çalışan Kevin Tsujihara'nın mesajları İngiliz basınında büyük yankı uyandırdı.

Mesajda Kirk, Kevine'e " Otelde ilişkiye girdiğimiz sırada bana filmlerde büyük rol vereceğini söyledin ama ilişki bittikten sonra benimle ilgilenmemen kendimi kullanılmış gibi hissetmeme sebep oldu. Söz verdiğin gibi bana yardımcı olacak mısın? " diye yazıyor.

CİNSEL İLİŞKİ İDDİALARINI REDDETTİ

21 yaşındayken bir arkadaşı aracılığı ile Kevin ile tanışan Kirk, The Sun gazetesine yaptığı açıklamada, skandal ile ilgili bir kaç gün içinde açıklama yapacağını, hakkında çıkan cinsel ilişki iddialarını da reddederek Kevin ile hiçbir şekilde ilişki yaşamadığını söyledi.

ÇALIŞANLARDAN ÖZÜR DİLEDİ

Skandaldan sonra Kevin'nin CEO'su olduğu şirket Kevin hakkında soruşturma açtı. Kevin, şirketin tüm çalışanlarından yaptığı hatadan dolayı pişman olduğunu söyleyerek özür diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Filmde, daha, iyi, rol, almak, için, , cinsel, ilişkiye, girdim,
Yorumlar
Haber Yazılımı