Haber
22 Ekim 2018 - Pazartesi 21:15
 
eşiyle yasak aşk yaşayan banka müdürüne...
Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti’nde skandal bir olay meydana geldi. Gazimağusa ilçesinde sapık koca, eşiyle yasak aşk yaşayan banka müdürüne penseyle tecavüz etti.
DÜNYA Haberi
eşiyle yasak aşk yaşayan banka müdürüne...

KKTC’de eşinin başka bir adamla ilişkisi olduğunu öğrenen koca dehşet saçtı. Olay Gazimağusa İlçesi'nde meydana geldi.Eşinin yasak aşk yaşadığı banka müdürünün tehditle parasını alan, müdüre penseyle tecavüz eden ve tecavüz görüntülerini kameraya kaydeden Ömer Çalıcıoğlu 12 yıl hapis cezası aldı. Bu skandal olaylarda kendisine yardım ettiği belirlenen eşi Rahme Çalıcıoğlu ise 5 yıl hapis cezası aldı.

KKTC'de aylarca konuşulan olay Ocak 2015 yılında meydana geldi. Ömer Çalıcıoğlu, eşi Rahme'nin temizlikçi olarak çalıştığı bankanın müdürü T.E ile ilişkisi olduğunu öğrendi. Ömer Çalıcıoğlu, T.E'den silah zoruyla 4 ay boyunca 27 bin TL para aldı. Daha fazla para isteği yerine gelmeyen Çalıcıoğlu, iddiaya göre banka müdürünü, kızını kaçırmakla tehdit etti. Ancak para vermemekte direnen T.E.'ye Çalıcıoğlu çifti tuzak kurdu. Bu kez Rahme Çalıcıoğlu, T.E. ile irtibat kurdu ve buluşmak üzere bir köye çağırdı. Köyde bulunan Ömer Çalıcıoğlu, banka müdürünü eşinin yardımıyla silah zoruyla soydu.

Ömer Çalıcıoğlu, eşinin de yardımıyla bağladığı T.E.'ye pense ile tecavüzde bulunarak bu anı da videoya kaydetti. T.E.'nin şikayetiyle yakalanan Çalıcıoğlu çiftine, Gazimağusa Ağır Ceza Mahkemesi'nde ceza yağdı. Ömer Çalıcıoğlu, 12 yıl eşi Rahme ise 8 yıl hapis cezasına çarptırıldı.siyasetcafe.com 

Kaynak: Editör:
Etiketler: eşiyle, yasak, aşk, yaşayan, banka, müdürüne...,
Yorumlar
Haber Yazılımı