Haber
23 Eylül 2018 - Pazar 12:34
 
Erman Toroğlu'ndan Trabzonspor Yorumu
Trabzonspor'un Göztepe'ye 2-1 mağlup olduğu karşılaşmanın ardından eski hakem Erman Toroğlu A Spor'da yayınlanan programda bordo mavili takımı değerlendirdi.
SON DAKİKA Haberi
Erman Toroğlu'ndan Trabzonspor Yorumu

Trabzonspor'un Göztepe'ye 2-1 mağlup olduğu karşılaşmanın ardından eski hakem Erman Toroğlu A Spor'da yayınlanan programda bordo mavili takımı değerlendirdi.

Toroğlu, bordo-mavili ekibi attığı ilk goldeki ofsayt pozisyonunu yorumlarken, "Yardımcı bayrağı kaldırsa da bir şey demem, kaldırmasa da bir şey demem" ifadelerini kullandı..

Trabzon takım halinde defans yapamıyor Ünal top bizde fazla geziyor diyor da bakıyorum mesela diyor ki 5'e 2 veya  7'e 2 gol yiyoruz diyor.Ben o durumda gol yesem o topçuları öldürürüm. Refakat ediyorlar Trabzon'lu oyuncuları seyredin arkada kalabalıklar ama pazar kalabalığı..Hani pazarda gezersin ya ağır yürürsün falan tezgahları inceliyor falan herkes birbirine bırakıyor.Rakibi alayım ısırayım falan demiyorlar.Sen Topu kap ben oynayayım diyorlar ikincisi bu sefer hücuma çıkıyorlar arkadan destek yok.Geçen hafta seyrediyorum Rodallega hücuma çıkıyor bakıyor arkasında üç kişi ama destek yok bu sefer adam kafayı kaldırıyor vuruyor bu sefer.Bugün de var aynı olaylar.Peki hücumu yapamıyorsun defansı da yapamıyorsun ne yapıyorsun.Topla oynuyormuşsun bana ne topla oynuyorsun da..

Topla az oyna gereğini yap.Onur'un yediği birinci gol.Onur ne zamandır sorunlu zaten..Onur'un yanında kaleci lazım hem de iyi bir kaleci lazım.Bu üç senedir öyle ama...Yan toplarda iyi değil bu çocuk karşıdan iyiydi bugün karşıdan da yedi.Can alıcı nokta bunlar o topu çıkarmayacaksın neyi çıkaracaksın.O golü yemesi ne kafası sahada değil.Tam konsantre olan bir kaleci o golü yemez.Başka şey düşünüyor o sırada.Adam gelişine vurdu zaten vurduğu açı belli.Yasin gol attı diyorlar Yasin gol atmadı Onur yedi.Yasin küçük takımların büyük oyuncusu büyük takımın büyük oyuncusu değil oynasaydı Galatasaray'da oynardı.

Trabzonspor'a dönüyorum defan yapamıyorsun hücum yapamıyorsun bu takımın hesaboını sen vereceksin Ünal..Bu takım Galatasaraya'a dört atıp o hale sokuyorsa boş bir takım değil.Ama bu takım bunları da yapıyorsa demek ki yeteri kadar otoriteyi sağlayamamışsın.Bazı topçular seni sallamıyorlar.Sallamıyorlar sahanın içinde..Burak senle bin tane sorun yaşamış bırak Rodallega iyi oynuyordu.Yapma bu acemi teknik adamın yapacağı iştir.

Erman Toroğlu: "Defans yapamıyorlar, yürüyen topçular var. Adam yanından geçiyor, bakmıyor ya. Öldürürüm valla. Onu ensesinden ısırırım veya kalçasından ısırırım o adamı."dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erman, Toroğlu'ndan, Trabzonspor, Yorumu,
cepheart
Yorumlar
Haber Yazılımı