Haber
23 Mayıs 2018 - Çarşamba 16:18
 
Devlet Bahçeli, Alaattin Çakıcı'yı ziyaret etti
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, tedavi gören Alaattin Çakıcı'yı hastanede ziyaret etti. Devlet Bahçeli'nin ziyaretine ilişkin Milliyetçi Hareket Partisi'nin resmi sosyal medya hesabından fotoğraflar paylaşıldı.
SON DAKİKA Haberi
Devlet Bahçeli, Alaattin Çakıcı'yı ziyaret etti

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde tedavi gören organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı’yı ziyaret etti. Bahçeli geçtiğimiz günlerde Çakıcı içi af çağrısında bulunmuştu. 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Çakıcı'ya  gerçekleştirdiği ziyareti MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ziyareti Twitter hesabından duyurdu. Büyükataman ziyarette çekilen fotoğraflarla birlikte  “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, rahatsızlanan Alaattin Çakıcı’yı tedavi gördüğü Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde ziyaret etti” mesajını paylaştı.

Bahçeli geçen hafta bir açıklama yaparak Çakıcı ve Kürşat Yılmaz gibi yeraltı dünyasının ünlü isimlerinin de içinde olduğu bazı mahkumlar için af çıkarılması çağrısında bulunmuştu.

MHP lideri Devlet Bahçeli, yaptığı af açıklamasıyla gündeme gelmişti.

MHP lideri, "Ülkü ve ülke sevdalısı olan, davalarının gözü kara yiğitleri olarak bilinen mesela Alaattin Çakıcı, mesela Kürşat Yılmaz 100 bin ülkücünün imzasıyla aday gösterilseydi, bu kahramanlarımız için de cezaevinden çıkarılmaları için bir kampanya yapılacak mıydı?" ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Devlet, Bahçeli,, Alaattin, Çakıcı'yı, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı