Haber
20 Eylül 2019 - Cuma 09:50
 
Çıplak fotoğraflarını satıyor
17 yaşında lotoyu tutturup İngiltere'nin en genç milyoneri olan 26 yaşındaki Jane Park, yeniden zengin olmak için çıplak fotoğraflarını satıyor.
DÜNYA Haberi
Çıplak fotoğraflarını satıyor

17 yaşında lotoyu tutturup İngiltere'nin en genç milyoneri olan 26 yaşındaki Jane Park, yeniden zengin olmak için çıplak fotoğraflarını satıyor. Jane Park adındaki bu genç kız, 17 yaşında Büyük Britanya'nın en genç loto zengini olarak hafızalarda yer etmişti.

O sırada 17 yaşında olan Jane Park, belki birçok yaşıtının hayal bile edemeyeceği gösterişli bir hayat sürdü. En pahalı tatil köylerinde kaldı, kendine lüks bir ev satın aldı. Kolay kazanılan para mutluluğu getirmedi, önce yalnızlıktan şikayet etti sonra kendi vücudunu beğenmemeye başladı ve estetik ameliyatlara başvurdu.

Kazandığı paranın neredeyse tümünü bu operasyonlara harcadı. Jane Park, en son 4 bin 500 pound ödeyerek estetik ameliyat olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı. Kendisine ait bir web sayfası açan Jane Park, şimdi estetik yaptırdığı göğüslerini ve çıplak fotoğraflarını bu sitede paylaşıyor.

Jane Park'ın, girişin dahi ücretli olduğu siteden, kısa süre içinde ikinci kez bir milyon sterlinlik servet kazanması bekleniyor. Jane'in, çıplak fotoğraflarını yayınladığı bu siteye, daha şimdiden aylık üyelik satın alan bin 500 abonesi bulunuyor.

Jane, loto paraları suyunu çekince beklenmedik bir karar aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çıplak, fotoğraflarını, satıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı