Haber
01 Haziran 2018 - Cuma 09:10
 
Cinsel ilişki tarikatı ...
Smallville dizisinin yıldızı Allison Mack yayınlandığı dönemde Türkiye'de de kayda değer bir hayran kitlesi kazanmıştı. Allison Mack cinsel ilişki tarikatına dahil ettiği kadınları damgalamanın kendi fikri olduğunu itiraf etti.
DÜNYA Haberi
Cinsel ilişki tarikatı ...

Liderliğini Keith Raniere’nin yaptığı NXIVM isimli cinsel ilişki tarikatının üst düzey isimlerinden biri olduğu gerekçesiyle geçen ay tutuklanan dizi yıldızı Allison Mack’tan şoke eden itiraf geldi.

Smallville dizisinde de önemli rolü olan 35 yaşındaki oyuncunun, cinsel ilişki tarikatına kazandırdığı kadınları damgalama fikrini bulduğu ortaya çıktı.

Yasa dışı seks zinciri hakkında açılan soruşturmada, en az 50 kadının vücutlarına, Keith Raniere ve Allison Mack’in isminin baş harflerinin damgalandığı ortaya çıkmıştı.

Tarikata giren kadınların cinsel ilişkiye girmek zorunda oldukları 57 yaşındaki Raniere de Mart ayında tutuklanmıştı.

Kadınlara danışmanlık verdiği iddiasıyla faaliyet gösteren NXIVM’e katılanların, aileleriyle ilgili bilgi vermek, malvarlıklarını teslim etmek ve çıplak fotoğraflarını tarikata vermek zorunda bırakıldıkları iddia ediliyor. Bu sayede tarikatın kadınları şantaj tehlikesiyle elde tuttuğu belirtiliyor.

Sapkın tarikatın liderleri olmakla suçlanan Allison Mack ve Keith Raniere, Ekim ayında en 15 yıl hapis istemiyle yargılanacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cinsel, ilişki, tarikatı, ..., ,
Yorumlar
Haber Yazılımı