Haber
28 Şubat 2019 - Perşembe 16:11
 
Cinsel ilişki iddiası hakkında ilk defa konuştu
Brezilyalı olimpik yüzücü Ingrid Oliveira, cinsel ilişki iddiaları hakkında yıllar sonra konuştu.
MAGAZİN Haberi
Cinsel ilişki iddiası hakkında ilk defa konuştu

Brezilyalı olimpik yüzücü Ingrid Oliveira, cinsel ilişki iddiaları hakkında yıllar sonra konuştu. Brezilyalı olimpik yüzücü Ingrid Oliveira'nın, 2016 Rio Yaz Olimpiyatları'nda sırasında bir kano sporcusu ile cinsel ilişkiye girmek için o dönem beraber kaldığı oda arkadaşını odadan dışarı atığı öne sürülmüştü.

Ingrid Oliveira'nın cinsel ilişki iddiaları Brezilya medyasında geniş yer bulmuştu. İddialara göre olimpik köydeki komplekste kalan Ingrid Oliveira, yarıştan bir gün önce takım arkadaşını odadan dışarı atmıştı.

Olimpik köydeki komplekste kalan Ingrid Oliveira, yarıştan bir gün önce takım arkadaşını odadan dışarı atmıştı. Geçen 2.5 yılda Ingrid Oliveira olayla ilgili resmi bir açıklama yapmamıştı.

Ingrid Oliveira en sonunda sessizliğini bozdu. 22 yaşındaki yüzücü ve model Ingrid Oliveira, kano sporcusu Pedro Goncalves ile cinsel ilişkiye girdiğini ve oda arkadaşını dışarı çıkardığını yalanladı.

 

Ingrid Oliveira yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Pedro geceyi benimle geçirmedi ve ben kimseyi odadan dışarı atmadım." "İnsanlar bilmez fakat Olimpiyatlar'da normaldir." "Olimpik komplekslerde çok sayıda kondom dağıtılır."

 

Ingrid Oliveira, olimpiyat oyunları sırasında tek gecelik cinsel ilişkinin son derece normal bir durum olduğunu savundu. Ingrid Oliveira oda arkadaşı Giovanna'ya sadece Pedro'yu odasına alacağını söylediğini belirtti.

Oda arkadaşı Giovanna, Ingrid Oliveira'nın açıklamaları için henüz yorumda bulunmadı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cinsel, ilişki, iddiası, hakkında, ilk, defa, konuştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı