Haber
18 Kasım 2020 - Çarşamba 09:39
 
Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na tehdit
Kamuoyunda "Af yasası" olarak bilinen Ceza İnfaz düzenlemesiyle cezaevinden tahliye olan Alaattin Çakıcı, bugünkü grup toplantısında AKP'nin "hukuk reformu" sözlerini eleştiren CHP lideri Kılıçdaroğlu'na tehdit içerikli bir mesaj gönderdi.
GÜNDEM Haberi
Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na tehdit

Alaattin Çakıcı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na gönderdiği tehdit ve hakaret içerikli mesajında "Köpeklik yaptığın vatan hainleri ile Bahçeli'yi bir potaya koyarsan hayatının en büyük hatasını yaparsın, ben yaşarken ölçündeki söylemlerinin dışına çıkarsan seni bakla kazığı ile tanıştırırım. Bak Kemal Kılıçdaroğlu, sana akıllı ol diyorum" ifadesini kullandı. 

Kılıçdaroğlu’na ‘ulan dürzü’ diyen Çakıcı, “Akıllı ol” ifadelerini kullandı.

Çakıcı, kişisel Twitter hesabından paylaştığı mesajla, "Bana bak dürzü, Saray diye ifade ettiğin o Külliye, devletimizin en üst makamıdır, millet adına devletin yanında olmak Sayın Bahçeli için bir yaşam tarzıdır.

 

Bekçi kavramını farklı anlamda kullanmışsan köpeklik yaptığın vatan hainleri ile Bahçeli'yi bir potaya koyarsan hayatının en büyük hatasını yaparsın ben yaşarken ölçündeki söylemlerinin dışına çıkarsan seni bakla kazığı ila tanıştırırım. Bak Kemal Kılıçdaroğlu, kitle psikolojisi ile sana hainler gaz verir, zorda yanında olmazlar. Onun için sana akıllı ol!!! diyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çakıcı'dan, Kılıçdaroğlu'na, tehdit,
cepheart
Yorumlar
Haber Yazılımı