Haber
06 Mayıs 2020 - Çarşamba 21:07
 
Bundan sonraki sorumluluk da TFF'nin
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) liglerin 12 Haziran'da başlamasıyla ilgili verdiği karar hakkında konuştu. Koca, "Federasyon, özgür, kendi iradesiyle kararı verdi, bundan sonra sorumluluk federasyonundur." dedi.
SPOR Haberi
Bundan sonraki sorumluluk da TFF'nin

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) liglerin 12 Haziran'da başlamasıyla ilgili verdiği karar hakkında konuştu. Koca, "Federasyon, özgür, kendi iradesiyle kararı verdi, bundan sonra sorumluluk federasyonundur." dedi. Bilim Kurulu toplantısı sonrasında basın toplantısı düzenleyen Fahrettin Koca, "Bilim Kurulu'nda TFF'nin kararıyla ilgili bir durum görüşülmedi. Nihat Özdemir ile dün konuştum ve basın açıklaması yaptım. Özellikle futbol hassas bir konu. Geniş kitleleri ilgilendiren bir alan. Burada kararı vermesi gerekenin TFF'nin kendisinin olduğunun altını çizmiştim." dedi.

Koca kararın ve sorumluluğun TFF'de olduğunu vurgulayarak, "Biz bu dönemde TFF'nin sağlık kurulunun olduğunu biliyoruz. Bu konuda çalışmalarının olduğunu da biliyoruz. TFF kendi özgür iradesiyle karar verdi. Bundan sonraki sorumluluk da TFF'nindir. TFF, bu kararı alabiliyorsa sorumluluk kendisinindir." ifadesini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bundan, sonraki, sorumluluk, da, TFF'nin,
Yorumlar
Haber Yazılımı