Haber
22 Ekim 2019 - Salı 12:18
 
Asla sıfırdan başlamam!
Miss Azerbaycan güzeli Semra Huseynova ile sizler için röportaj yaptık.Ona teşkkür ediyoruz bizi dünyasına kabul etti ve sorularımızı içtenlikle cevapladı...
MAGAZİN Haberi
Asla sıfırdan başlamam!

Bize kendinden bahseder misin?

Semra Huseynova Azerbeycan deli guzeli öyle tanırlar beni.22 yaşındayım, Aslan burcuyum ve tipik asrlan burcu özelliklerini taşırım. Boyum 172 Sadri Alışık'ta diksiyon dersleri alacağım.Azerbaycan Incesenet ve Medeniyyet niversitesinin oyunculuk bolumunu bitirdim

Mankenlik mesleğine giriş hikayen nasıl?

Ben kendimi yani ergenlik çağımda  15-16 yaşımda victoria secret defilerine hep bakıyordum.Ben de içimde bir hayranlık yaratırdı.ben potyumda yürümek ve bana hayranlıkla bakan gözleri alkışları duymayı hayal ederdim. İlk kez 17 yaşında podyumda yürüdüm ve hayalimi gerçekleştirmiş oldum.

Mıss Azerbaycan yarışmasını kazanman hayatında ne gibi değişikler olmasını sağladı?

Ben kendim değildim sanki Tarzimi için bana ayrı bir hava verdi.

Mankenliğin zor yanları nelerdir?

Insanlarin seni yargılaması.Bakü'de çok zor oldu ön yargıları kırmak.İş için gidiyosun çıkma teklifi ediyorlar çok zor yani.

Vücudunda en beğendin yer neresi?

Ben her yerimi seviyorum Tanrı beni güzel yarattı. vucudumu içimi dünyamı her sabah kendimi öpüyorum.Ben her yerimi seviyorum  ve teekkür ediyorum sağlamım diye ruhum sağlam hep güler.

Vucut ölçülerin kaç?

Vucut ölçülerim bir çok mankenin hedeflediği idelae çok yakın.85/57-88

Estetik ameliyata bakışın nedir Hiç yaptırdın mı ya da yaptırmayı düşündüğün yer var mı? 

Estetik ameliyat olarak burnumu yaptırdım.Estetik ameliyata bakışım ise;   çok iyi insan kendini nasıl güzel hissediyorsa yapmalı.Benim burnum kırıldığından mecburen yaptırdım.

Hangi ünlü tasarımcıların defilelerine katıldın?

Bakü'de Adidas, Armani young, Intimissimi, Patric Boffa, Gürcistan Datuna, Kommede, Azerbaycan Markası Meeami Kengerli bir çok Audi araba reklamı. Yani en güzel markalarla çalıştım.Havalıyım da.(gülüyor)

Türkiye’ye geldin mi geldiysen hangi şehir nereleri beğendin? 

İki aydır Türkiye'de yaşıyorum.İstanbul, Alaçatı,Kaş Kalkan,Bodrum

Mankenlik kariyerinize Türkiye’de devam etmek ister misiniz?

Evet. Zaten onun için de burdayım.

Size göre güzellik kavramını açıklar mısınız 

Guzellik kalpden başlar yüze yansır. Kalbin hep gülmeli sevmeli insanlara yardım etmeli bakın o zaman insan ne kadar güzel oluyor. Kendinizi güzel mi seksi mi nitelersiniz?

Siz nasıl görüyorsanır öyleyimdir.

 

Mankenlikte hedefleriniz nelerdir?

Ben herkesle çalışmıyorum.Kendime güveniyorum ve kim olduğumu  podyumlardan biliyorum. Ben bende olan manken Semra'yı  görenlerle çalışmayı düşünüyorum.İki aydır Türkiye'deyim teklifler geldi ama beklediğimi bulamadığım için kabul etmedim. Asla sıfırdan başlamam!

Ailenizin mankenliğe bakış açısı nasıl? 

Ailem hep yanımda Babamı cok seviyorum. O bana izin vermeseydi 7 sene once belki bu yerlerde olmazdım.

Aşk hayatını nasıl hayatınızda birisi var mı?

Hayatimda kimse yok. Çok kaprisliyim o nedenle hayatımda birisi olması da zor gözüküyor. Ben ruhla sevmeyi seviyorum kokula ten uyumuyla.Beni uzaktan duymalı kötü olduğumda hissetmeli.

 

Sevgilin olursa mankenliğe bakışı nasıl olmalı

İyi olması gerek, benim podyumlarımda yanımda olsun isterim beni alkışlasın isterim foto ,video çeksin,adımı bağırsın isterim ne bileyim ya...

İlerde sevgiliniz mesleğinizi bırakmanızı istese kararınız ne olur?

Kararım onun bana sunduğu güzelliklerden sevgisinden asıl. Beni o kadar mutlu etmeli ki ben düşüneyim podyumda o kadar da mutlu olamadım ama bu adam benim ruhumu içimi mutlu ediyor.

 

Kaynak: (G61) - Güncel61 Editör:
Etiketler: Asla, sıfırdan, başlamam!,
Yorumlar
Haber Yazılımı