Haber
09 Mart 2018 - Cuma 08:18
 
Anlaşmadan haberim yok
Beşiktaş ve Trabzonspor’un üzerinde anlaşmaya vardığı ancak futbolcunun haberi dahi olmadığıMertcan Çam "Bu transfer nasıl gerçekleşti hiç bilmiyorum.
TRABZONSPOR Haberi
Anlaşmadan haberim yok

Beşiktaş ve Trabzonspor’un üzerinde anlaşmaya vardığı ancak futbolcunun haberi dahi olmadığıMertcan Çam "Bu transfer nasıl gerçekleşti hiç bilmiyorum. Ancak Beşiktaş’ın beni istemesi ve sözleme yapması benim için büyük bir gururudur" dedi.

Kasım 1995 doğumlu olan 22 yaşındaki sağ açık ve sağ bek oynayabilen Mertcan Çam’ı futbol kamuoyu daha önce Şanlıurfaspor’da oynarken kulüp başkanı tarafından dövülen futbolcu olarak tanınmıştı. Bu gelişmenin üzerine sözleşmesini fesih eden Mertcan Çam bordo mavili kulüp tarafından Bandırmaspor’a kiralanmıştı. Yaşanan gelişmelerden sonra görüştüğümüz genç futbolcu “İki kulüp yaklaşık 1,5 ay önce anlaşıp sözleşme imzalamış. Ancak ne benim ne de menajerimin haberi olmadı. Neler yaşandı hiç bilmiyorum. Ancak eminim ki iki kulüp detaylarını bugün yarın açıklar ve hepimiz öğreniriz” dedi.

Kendisini Trabzonspor alt yapısından itibaren takip eden ve halen Beşiktaş’ta görev yapan kişiler olduğunu vurgulayan genç futbolcu “Net olarak bilmiyorum ama beni Bandırmaspor’da gelip izlemişler. Ben sağ kanat oyuncusu olarak bilinsem de sağ bekte de görev yapma özelliğim var. Beşiktaş’a transfer olduğum için çok mutluyum. Çok çalışacağım, Gökhan Gönül ağabeyden de çok şeyler öğrenip futbolumun üzerine ekleyeceğim. Beşiktaş’a 10 yıl hizmet edeceğime yürekten inanıyorum” dedi.

HURRİYET

Kaynak: Editör:
Etiketler: Anlaşmadan, haberim, yok,
Yorumlar
Haber Yazılımı