Haber
12 Aralık 2017 - Salı 20:10
 
Akgün'den yalanlama geldi
Trabzon'da inşa edilecek üç kavşağın ihalesinin üzerinde uzun süre geçmesine rağmen çalışmalara başlanılmaması kamuoyunda çeşitli iddiaların da dile gelmesine neden oldu.
SİYASET Haberi
Akgün'den yalanlama geldi

Trabzon'da inşa edilecek üç kavşağın ihalesinin üzerinde uzun süre geçmesine rağmen çalışmalara başlanılmaması kamuoyunda çeşitli  iddiaların da dile gelmesine neden oldu.

Akgün "Projede İptal Söz Konusu Değil"

Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü tarafından Karadeniz Sahil Yolu Bağlantısı Köprülü Kavşağı ve Bağlantı yoları Akçaabat Ayrım Düzköy yolu Karadeniz Sahil Yolu Akçaabat Devlet Hastanesi önü köprülü kavşağı ve bağlantı yolları ve Trabzon-Kireçhane ayrım, DOKAP Yolu Tanjant Bağlantısı Atapark köprülü kavşağı ve bağlantı yolları adı altında üç adet kavşak ve bağlantı yollarının yapımı ihalesi yapıldığı açıklanmıştı.

İhale üzerinden uzun süre geçmesi kamuoyun projelerin iptal edildiği yönünde iddialara AK Parti Akçaabat İlçe Başkanı Emre Akgün açıklık getirdi. Sitemize açıklama yapan Akgün "2 gün öne Karayolları yetkilileri ile yapılacak olan kavşak projeleri ile ilgili görüştük. Projeler aynen devam etmektedir. Söz konusu projenin iptal gibi bir durumu söz konusu değildir. Proje Karayolları Genel Müdürlüğü'nde son aşamaya gelmiş ve kısa sürede kamu oyuna açıklanmasını bekliyoruz" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Akgün'den, yalanlama, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı