Astroloji

 

 

 
Akrep (29.11.2020)
İkili ilişkilerinizdeki gizem sizleri bazen yalnızlığa itebilir. Yaşam tutkunuza mani olan bütün sabit düşüncelerinizi geri dönüşüm kutusuna göndermelisiniz. Kendinize bir yeni sayfa açmayı deneyin. Bunu başarabilirsiniz.
 
Aslan (29.11.2020)
Yakın arkadaşlarınız veya kardeşleriniz ile iletişimsel sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için adım atıyor olabilirsiniz. Alttan almayı tercih etmeniz gerginliklerin bir an önce kapanmasına yardımcı olacaktır. Haklı veya haksız aramak yerine kendinizi geliştirmeye odaklanmalısınız.
 
Balık (29.11.2020)
İlişkinizde kendinizi geriye çekmiş olabilirsiniz. Sevginizi yaşamak istemeniz ve ruhunuzun sevgiye aç olması düşünmeden hareket etmenize yol açabilir. Zaman tanıyarak samimiyeti ilerletmelisiniz. İlerde hata yapmamak için objektif bakmaya çalışmalısınız.
 
Başak (29.11.2020)
Aile üyelerinizle gireceğiniz polemikler sizleri yaralayabilir. Alınganlık yapacağınız söylemlere girilmemesi için yalnız kalmayı denemelisiniz. Hassas gününüzde kendi hatalarını görmemezlikten gelen kişilere emek vermemelisiniz. Kendinizi daha fazla düşünerek yıpratmayın. Bugün zihninizi özgür bırakın.
 
Boğa (29.11.2020)
Aşk ve ilişkiler konusunda önemli bir farkındalık yaşayabilirsiniz. Güven sorununu aşamadığınız için yalnızlıkla baş etmek zorunda kalıyor olabilirsiniz. Seviyorsunuz fakat inanamıyorsunuz. Kalp yanlış atmaz kalbinizin sesini dinlerseniz sevginizi ve güveninizi hak edecek kişi ile bu yolu yürüyebilirsiniz.
 
İkizler (29.11.2020)
Duygusal yaralarınızı sarmak isteyebileceğiniz bir gün olabilir. Geçmişi düşünerek ve sizlerde yarattığı acıları hesaplayarak bir muhasebe içerisine girebilirsiniz. Geçmişi bırakmayı denemek veya artık etkilenmemek sizlerin elinde olacaktır. Olgun davranışlar sergileyerek kendinize telkinde bulunabilirsiniz.
 
Koç (29.11.2020)
Düşüncelere dalarak kendinizde neleri sabitleştirdiğinizi neleri takıntı haline getirdiğinizi sorguluyor olabilirsiniz. Güvence arayışınızı kenara bırakarak gerçekleri kendinize itiraf etmelisiniz. Takıntılarınız hayatınızı karartıyor olabilir.
 
Kova (29.11.2020)
Kendinizi bugün biraz köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz. Sanki istediklerinizi yapamıyor ve istediğiniz şekilde hareket edemiyorsunuz. Yaşam enerjinizi yükseltmek için bugün daha fazla bilgi paylaşımları içinde olmalısınız. Sosyal medyadan uzak durun ve kafanızı dinleyin.
 
Oğlak (29.11.2020)
Gerçekçi yanınız sizleri oldukça zorluyor olabilir. Hayallerinize ulaşmak için bazen gerçekleri göz ardı etmelisiniz. Hedeflerinize ilerlerken önünüze çıkan engelleri aştıkça başarınızın da katlanarak artacağını hesaplamalısınız.
 
Terazi (29.11.2020)
Özgür olmak ve eğlenceli yaşama isteğiniz çevreniz tarafından olgun davranışlar olarak tanınmıyor olabilir. İçinizdeki çocuk lunaparka gitmek isterken geriden gelen bir ses sen artık büyüdün diyor. Ruhunuzun yaşlanmaması için içinizden geldiği gibi yaşamayı seçmelisiniz. Hayatınıza bırakın birazda çevrenizdekiler saygı duymayı öğrensin.
 
Yay (29.11.2020)
Bugün kendinizi hiç olmadığı kadar farklı ruh halleri içinde hissedebilirsiniz. Neden kendinizi saklama gereği duyuyorsunuz. Kendinizi ifade ederseniz yanlış anlaşılmaların önüne geçebilirsiniz. Ne istediğinizi düşünün ve gerçekten bu yönde hareket edin.
 
Yengeç (29.11.2020)
Sezgileriniz ilhamla bütünleştiğinde elinizdeki her işi kusursuz bir başyapıta dönüştürüyorsunuz. Gününüzü kendinize adayarak ödül vermelisiniz. Yoğun çalışma temponuzda kendinize zaman ayırmadan fedakârlıklarınız başarıyı size getiriyor olacak. Kendinizi ihmal ederseniz ilerde motivasyonunuz düşebilir.

 

 

 

Haber Yazılımı