Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Ortaklarınız ile iletişiminize önem veriyorsunuz. Duygusal incelik göstererek bazı yanlışları alttan alabilirsiniz. Bugün empati ve sakinlik, size ciddi kazanımlar sağlayabilir.
Boğa
Zihin yapınız düzen istiyor. Önceliği iletişim dilinizi düzenlemeye ayıracaksınız. Sesli kitap okuma etkinlikleri bu konuda yardımcı olabileceği gibi, kendinizi daha iyi ifade etmenizi kolaylaştıracaktır.
İkizler
Duygusal bir itiraf hazırlığı içerisindesiniz. Hissettiklerinizi paylaşmak konusunda daha önce yaptığınız hataları geride bırakmalısınız. Kendinizden ve hislerinizden emin olarak hareket edin.
Yengeç
Annenize karşı eleştirel davranışlarınız olabilir. Esasında iyi niyetle yaklaşıyorsanız bunu da iyi niyetli bir şekilde göstermelisiniz. Birbirinizi dinlemeyi ve ihtiyaçları doğru tespit etmeyi deneyin.
Aslan
Size yakın olmak isteyenler olacaktır. Samimiyetinizi artırarak daha fazla paylaşım alanı içerisine girmek isteyebilir. Kiminle nasıl bir arkadaşlık içinde olmak istediğinize erken karar vermeli, kalp kırıklıklarına sebep olmamalısınız.
Başak
Planlarınızı harekete geçirmek için manevi desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Duygusal düşüncelerinizi iletiyorsunuz. Kendinize sağlıklı bir çalışma alanı ve süreci oluşturmak, sizi başarıya götürecektir.
Terazi
Kendinizi ifade etmek için zorluk çekebilirsiniz. Kelimeleri özenle seçmeye çalışırken ağırdan alıyormuş gibi bir izlenim verebilirsiniz. Konuşmakta zorlandığınız yerlerde kendinize bazı molalar verin ve ne hissettiğinizi iyi anlamaya çalışın.
Akrep
Sorumluluklarınızın hayatınızı sınırlandırdığını düşünüyorsunuz. Nefes alabilmek için duygusal yorgunluğunuzu dile getirerek sınırlarınızın genişletilmesini talep edeceksiniz. Öncelikle sınırı genişleten siz olmalısınız ve önceliklerinizi yeniden belirlemelisiniz.
Yay
Beklentilerinizi duygusal bir şekilde ifade edebilirsiniz. Hissetmeniz için somut davranışlar görmeniz gerektiğini anlatmak, karşınızdaki kişilerin davranışlarına da yön verecektir. Arkadaş çevrenizdeki sorunları çözüyorsunuz.
Oğlak
Çalışma ortamınızda ekibinize hitap ederken duygusal yakınlık kurmak isteyeceksiniz. Güven duygusunu kazanmanız için soğuk bir duruş sergilemekten vazgeçiyorsunuz. İyi ilişkiler kurmak, iyi işler çıkarmanızı sağlayacaktır.
Kova
Günü taşınma ve yer değişikliklerine ayırabilirsiniz. Yeni bir sorumluluk alıyor, yeni başlangıçlara imza atıyorsunuz. Hayatınıza farklı bir pencereden bakmak size farklı manzaralar getirecektir.
Balık
Korkularınızı atlatmak için dönüşüme ihtiyaç duyuyorsunuz. Duygusal ihtiyaçlarınızı, desteğini talep ettiğiniz kişiye açıklayabilirsiniz. Bir şeylerin artık değişmesi gerektiğini bilmek ve kararlı olmak, günü mutlu tamamlamanızı sağlayabilir.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.