Astroloji

 

 

 
Akrep (25.02.2021)
Gözlerinizi uzaklara dikmiş olabilirsiniz. Çevrenizden kaçmak gibi bir düşünceniz varsa bunu yapabilirsiniz. Ama kendinizden kaçamayacağınız detayını unutmayın. Zira çözülmesi gereken meseleniz tam olarak budur.
 
Aslan (25.02.2021)
Birikmiş duygularınız tahammül sınırına ulaşmış olabilir. Patlama yaşayacağınız gelişmeler olabilir ama bunu yaparken kendinize ve çevrenize geri dönüşü olmayan zararlar vermekten geri durmalısınız. 
 
Balık (25.02.2021)
Çocuklarınız var ise vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Birlikte aktiviteler yapmak hem size hem çocuklarınıza iyi gelecektir. Bilmediğiniz yeteneklerinizi fark edebilirsiniz.
 
Başak (25.02.2021)
Çevrenize karşı sahiplenici bir tutumunuz var. Gördüğünüz değer kadar değer vermek, sizi hatalardan ve kalp kırıklıklarından korur. Yardımseverliğinizi ve fedakarlığınızı, bunu göz önünde bulundurarak sunmalısınız.
 
Boğa (25.02.2021)
Kardeşleriniz ile aranızdaki buzları eritmek isteyebilirsiniz. Geçmişi unutmak istemiyorsunuz fakat aile bağlarınızı da güçlendirmek için elinizden geleni yapıyor olacaksınız. Orta yolu bulmak için bu yapıcı hislerinizi kelimelerinize de taşımalısınız.
 
İkizler (25.02.2021)
Değer yargılarınızla oynamak isteyenlere gereken tepkiyi gösterebileceğiniz bir gün. Cevabınızı sınırlar koyarak verebilirsiniz. Artık bir sorun olmadığını gördüğünüzde doğru mesafeyi ayarlamışsınız demektir.
 
Koç (25.02.2021)
Çalışma ortamınızda sahiplenici bir tutum sergilemek sizi fazla yorabilir. Yardımcı olmak ve yıpranmak arasında bir fark vardır. Bu farkı da müdahale edeceğiniz konuları ve müdahale oranınızı bilmek oluşturacaktır.
 
Kova (25.02.2021)
Günlük rutinleriniz ile ilgilenmek isteyebilirsiniz. İzin alabilir, ertelediğiniz işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bunu yaparken mevcut işlerin de aksamamasına özen göstermelisiniz.
 
Oğlak (25.02.2021)
Ortaklarınızla aranızda yaşananlar yüzünden bazı güven sorunları söz konusu olabilir. Yaşadıklarınızı ve aldığınız dersleri düşünerek hareket etmelisiniz. Kime iki kere güveneceğinizi iyi biliyorsanız, bu problemi aşmak sandığınızdan daha kolay olacaktır.
 
Terazi (25.02.2021)
Aileniz hedefleriniz ile aranıza giriyor olabilir. Hayatınızla ilgili kararları verirken onların desteği ve fikrini almalı ancak son kararı yine kendinizin vereceğini de uygun bir dillere onlara anlatmalısınız.
 
Yay (25.02.2021)
Hukuki konularda duygularınızla hareket ediyor ve karar veriyor olabilirsiniz. Bazı şeyleri sadece iyi niyet ve hayallerle çözemezsiniz. Mantığınız ve kalbinizin birlikte hareket etmesi sizi daha iyi bir sonuca götürebilir.
 
Yengeç (25.02.2021)
Hayallerinize ulaşmak adına adım attığınızda yanlış yolda olduğunuzu fark edebilirsiniz. Hayal kırıklığını kısa sürede toparlamalı ve yeni bir yol haritası çizmelisiniz. Hata yapmak bazen daha iyi bir yol bulmanızı sağlayabilir.

 

 

 

Haber Yazılımı