Ana Sayfa Trabzon Haber Uzungöl'de anlaşmazlık ve şiddet

Uzungöl'de anlaşmazlık ve şiddet

Trabzon’un çekim merkezi Uzungöl’de bir apart sahibi Hasan Düzgün kaçak olduğunu söylediği tesisini fırsat olarak değerlendirdiği Arap yatırımcılara kiraladı, sonra da onlara hem şiddet uyguladı hem de şikayetçi oldu.

Giriş Tarihi: 10 Haziran 2017 Cumartesi 10:04
Uzungöl'de anlaşmazlık ve şiddet

Trabzon’un çekim merkezi Uzungöl’de bir apart sahibi Hasan Düzgün kaçak olduğunu söylediği tesisini fırsat olarak değerlendirdiği Arap yatırımcılara kiraladı, sonra da onlara hem şiddet uyguladı hem de şikayetçi oldu.

FIRSAT BİLDİ

Gün geçmiyor ki Doğu Karadeniz Bölgesi’nde turizm hedefine bir darbe vurulmasın. Dünya Katar’ı konuşurken bir Katar krizi de Trabzon’da yaşandı. Üstelik bacasız sanayi olan turizm sektöründe. Krizin sebebi de Uzungöl’de Arap yatırımcıları fırsat bilen turistik tesis sahibinin kaçak olduğunu söylediği yapısını önce onlara kiralaması, sonra da şiddete başvurması...

YATIRIMCILARI CAYDIRIR

2016 senesinde Uzungöl’de yüksek ücretle bir apart kiralayan Katarlı yatırımcı, işletmenin sahibi Hasan Düzgün tarafından önce kandırıldı, ardından darp edildi. Canıyla tehdit edildiğini ve yaşananların yatırımcıları caydıracağını belirten Ahmad Issam Alsaleh, “Böyle olaylarda Türk devleti devreye girmeli ve yatırımcılara sahip çıkmalıdır” dedi.

VERGİ KAÇIRIYORLARDI

İşletmenin mülk sahibi Hasan Düzgün ise, “Benim her şeyim ortada. Onlar devletten vergi kaçırıyordu, ben de onları şikayet ettim. Bana göre bu adamlar dolandırıcı. Bu güne kadar Uzungöl’de yapılan birçok yapı kaçak durumda, benim yerim de kaçak. Bu yanlışlar giderilmeli” dedi.

karadeniz gazetesi


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yorulan Varsa...

Yorulan Varsa...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
sanalbasin.com üyesidir