Ana Sayfa Trabzon Haber TÜRKAV Sorumluluğunun Bilincindedir

TÜRKAV Sorumluluğunun Bilincindedir

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Trabzon Şubesi Üyelerin katılımıyla İstişare kurulunu geniş katılımla yaptı.

Giriş Tarihi: 22 Ocak 2017 Pazar 10:23
TÜRKAV Sorumluluğunun Bilincindedir

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Trabzon Şubesi Üyelerin katılımıyla İstişare kurulunu geniş katılımla yaptı.

TÜRKAV; SORUMLULUĞUNUN BİLİNCİNDEDİR.
Açılış, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla yapılan İstişare kurlunda, Divan heyeti Başkanlığına İbrahim Sağlam, kâtip üyeliklere Ömer Bayraktar ve İmdat Bayram seçildi. Yönetim Kurulunca İstişare genel kurul üyelerine sunulan 2016 yılı Yönetim kurlu raporu, mali rapor ve denetleme kurulu raporları okunarak oybirliği ile kabul edildi.  Gündemin konuşmalar maddesinde üyeler söz alarak TÜRKAV’ in üyesi olmaktan onur duyduklarını ifade ederek, Ülkenin içinde bulunduğu konularla ilgili görüşleri yer aldı. Trabzon TÜRKAV Başkanı Kenan KURU’ ya Divan heyeti tarafından verilen konuşmasında; İstişare toplantısının amacının 2016 yılının istişare edilerek, TÜRKAV’ in yaptığı faaliyetleriyle ilgili siz değerli üyelerimizi bilgilendirme yapmaktayız.

TÜRKAV İSTİŞAREYE ÇOK ÖNEM VERMEKTEDİR. 

Şubeler Çalışma yönetmeliğinde ve Vakıf senedinde de yer almaktadır.  Başkan Kenan KURU: TÜRKAV, şehrimize ve Ülkemize sivil toplum anlayışıyla kamuoyunu aydınlatıcı açıklamaları olmaktadır. Yönetim Kurulumuzla Gazeteciler Cemiyetinde özellikle son zamanlarda Kamu çalışanlarına ve Kamu binalarına yapılan saldırılara dikkat çekilmiştir. Neden Kamu binaları ve Kamu çalışanları diye baktığımızda Türk Milletin beyin gücünün hedef alındığı görülmektedir. Kamu Çalışanları ülkemizde beyin gücünü temsil etmektedir. TÜRKAV’ in elit bir üye yapısına sahip olduğunu ifade eden KURU farklı mesleklerin bir araya getirtmesiyle oluşan TÜRKAV’ in üye görüntüsü Kamuyu temsil etmektedir. Son olarak genel kurulun Trabzon’umuza ve Ülkemize ve Kamu çalışanları için hayırlar getirmesini ifade etti.
İstişare kurulu toplantısı vatanımızın, milletimizin birlik ve beraberliğinin temenni ile sona ermiştir. 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yayla evinde ölü bulundu

Yayla evinde ölü bulundu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
sanalbasin.com üyesidir