Ana Sayfa Trabzon Haber TTSO, Türkiye’de basında en fazla yer alan üçüncü oda oldu

TTSO, Türkiye’de basında en fazla yer alan üçüncü oda oldu

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası, 2016 yılında Türkiye’deki oda ve borsalar arasında yazılı basında en fazla haberi yer alan üçüncü kurum oldu

Giriş Tarihi: 12 Ocak 2017 Perşembe 20:13
TTSO, Türkiye’de basında en fazla yer alan üçüncü oda oldu

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası, 2016 yılında Türkiye’deki oda ve borsalar arasında yazılı basında en fazla haberi yer alan üçüncü kurum oldu.

 

İnterpress Medya Takip Merkezi verilerine göre, 2016 yılında yazılı basında Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin’in 5 bin 331, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay’ın 3 bin 638, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu’nun bin 436, Mersin TSO Başkanı Şerafettin Aşut’un bin 422 haberi yer aldı.

 

MEDYAYA TEŞEKKÜR

TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Türkiye’nin en güçlü yerel medya ağlarından birine sahip Trabzon’daki basın kuruluşlarının kentin sorunlarına sahip çıkmasının memnuniyet verici olduğunu belirterek, şunları söyledi:

 

“TTSO olarak Trabzon’un ve bölgenin geleceğini ilgilendiren projeler hazırlamaya çalışıyoruz. Bunların gerek hazırlık gerekse hayata geçirilme aşamasında Trabzon basınının bize bugüne kadar verdiği destek nedeniyle teşekkür ederiz.”


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
sanalbasin.com üyesidir