Ana Sayfa Ekonomi Trabzon’da “İş Fikirleri ve Hibe Fırsatları” paneli

Trabzon’da “İş Fikirleri ve Hibe Fırsatları” paneli

KOBİ’lere yönelik olarak hazırlanan “İş Fikrinin 7 adımı” ve “Hibe Fırsatları ile Çıkış Yolu” paneli Trabzon’da düzenleniyor. Avrupa Birliği KOBİ Haftası dolayısıyla hazırlanan etkinlik Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılacak.

Giriş Tarihi: 17 Kasım 2016 Perşembe 13:28
Trabzon’da “İş Fikirleri ve Hibe Fırsatları” paneli

KOBİ’lere yönelik olarak hazırlanan  “İş Fikrinin 7 adımı” ve  “Hibe Fırsatları ile Çıkış Yolu” paneli Trabzon’da düzenleniyor.  Avrupa Birliği KOBİ Haftası dolayısıyla hazırlanan etkinlik Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılacak.

 

TTSO Trabzon AB Bilgi Merkezi organizasyonunda ve Trabzon ABİGEM’in desteğiyle  “Avrupa Birliği Yolunda KOBİ’ler”başlığında ki etkinlik 18 Kasım Cuma günü sabah saat 08.45’te başlayacak. Programın sabah oturumunda Besim Ogelman “ İş Fikrinin 7 Adımı” başlıklı eğitimi katılımcılara sunacak. . Öğleden sonra ki bölümde ise “Hibe Fırsatları İle Çıkış Yolu” adlı panel yapılacak. Panelde KOBİ’lere hibe sağlayan ulusal ve uluslararası kuruluş temsilcileri tarafından sunumlar gerçekleştirilecek. Avrupa İmar ve Kalkınma Grubu, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı, Trabzon Kosgeb, Tarım ve Kırsal Kalkınma İl Koordinatörlüğü, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Kırsal Kalkınma Şubesi ve KTܒden uzmanlar KOBİ’lere yönelik hibe, teşvik ve işbirlikleri alanlarında ayrıntılı sunumlarda bulunacaklar.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
sanalbasin.com üyesidir