Ana Sayfa Eğitim PKK Öğretmenler Görevde mi?

PKK Öğretmenler Görevde mi?

Milli Eğitim Bakanlığı PKK'lı Öğretmenleri Ne Yapacak ?

Giriş Tarihi: 29 Ağustos 2016 Pazartesi 14:41
PKK Öğretmenler Görevde mi?
Kamudanhaber sitesinin haberine göre; Fetö teröristinin müridlerini meslekten çıkartan Bakanlık PKK'lı teröristleri ne yapacak ?

 

Ülkemizin başına bela olan terör örgütlerinden Fetö teröristlerinin devlet içerisinden OHAL kapsamında KHK ile temizlendiği süreçte PKK'lı hainleri unutmayalım .     Milli Eğitim Bakanlığı Fetöcüleri meslekten atmak için hazırlıklarını tamamladı. 27 bin üzerinde Fetöcü meslekten atılacak .

  Ülkemizin başına 40 yıldır bela olan PKK terör örgütü ve içerdeki destekçileri içinde OHAL kapsamında düğmeye basılmalıdır . 15 Temmuz darbe girişiminden sonra PKK terörüne asker ve sivil olmak üzere 80'e yakın şehit verdik .

  PKK'lı teröristleri dağda öldürmekle terör bitmiyor . Özellikle Doğu ve Güneydoğu'da görev yapan PKK'lı ve PKK sempatizanı öğretmenler çocukları küçük yaştan itibaren zehirliyor . PKK'ya terörist devşiren vakıf , dernek ve sivil toplum örgütlerine bu öğrencileri yönlendiriyor . PKK'nın insan kaynağını okullardaki bu öğretmenler ve üniversitedeki hocalar sağlıyor .

  Milli Eğitim Bakanlığında özellikle arkasını Kandil'e dayayan sendikanın içerisinde kümelenen ve PKK terör örgütüne destek veren ve sempati besleyen öğretmen sayısı 15-16 bin civarında tahmin ediliyor . Özelikle 4-5 bin arasında öğretmenin direk PKK ile ilişkisi devlet kayıtlarında da bulunuyor . Bunun yanında 12 bine yakın öğretmenin ise PKK sempatizanı olduğu biliniyor .

  Milli Eğitim Bakanlığı başta olmak üzere tüm kurumların Fetö örgütünde olduğu gibi PKK ile de OHAL kapsamında mücadele etmesi ve devlet içerisindeki destekçilerini temizlemesi gerekiyor . Maaşı devletten alıp , millete kurşun sıkan PKK'lı hainleri destekleyen öğretmen ve devlet memuru bırakılmamalıdır .

  Umarız Milli Eğitim Bakanlığın, Fetöcülerle beraber PKK'lı öğretmenler içinde kapsamlı bir temizlik çalışması yapar .

kamudanhaber


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
sanalbasin.com üyesidir